Finlio.pl logo
Menu
Finlio » 📈 Akcje » RWE

Akcje RWE (RWE) - Notowania, aktualny kurs, wykres, jak kupić, dywidenda 2023

Twój kapitał może być zagrożony*

Wykres akcji RWE

Notowania akcji RWE (RWE)
Normalna
Logarytmiczna
PLN
USD
EUR
1D
1W
1M
3M
6M
1Y
MAX

Informacje o akcjach RWE (RWE)

RWE Aktiengesellschaft to firma, która wytwarza i dostarcza energię elektryczną z odnawialnych i konwencjonalnych źródeł przede wszystkim w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Europie, Ameryce Północnej i na arenie międzynarodowej. Firma działa w pięciu segmentach: Wiatr Morski; Wiatr Lądowy/Energia Słoneczna; Hydro/Biomasa/Gaz; Dostawy i Handel; Węgiel/Jądrowa.

RWE wytwarza energię elektryczną z wiatru, wody, słońca, jądrową, gazu i biomasy. Firma zajmuje się również handlem energią; prowadzi instalacje do przechowywania gazu oraz aktywności związane z magazynowaniem energii w bateriach. RWE obsługuje klientów komercyjnych, przemysłowych i korporacyjnych. Firma RWE Aktiengesellschaft została założona w 1898 roku i ma swoją siedzibę w Essen w Niemczech.

RWE jest jednym z największych producentów energii elektrycznej w Europie, a także jednym z największych operatorów farm wiatrowych na morzu na świecie. Firma posiada również elektrownie wodne, solary, elektrownie jądrowe i elektrownie gazowe. RWE jest aktywnie zaangażowane w rozwój energii odnawialnej i dąży do zwiększenia udziału energii ze źródeł odnawialnych w swoim portfolio.

RWE jest również liderem w handlu energią, prowadząc działalność na rynkach międzynarodowych. Firma zajmuje się obrotem energią elektryczną, gazem, paliwami i innymi surowcami energetycznymi. RWE posiada również instalacje do przechowywania gazu, które umożliwiają elastyczne zarządzanie dostawami gazu w zmiennych warunkach rynkowych.

Inwestuj w akcje RWE

Czy zastanawiasz się nad inwestowaniem w akcje RWE? Skorzystaj z wygody i dostępności oferowanej przez brokerów giełdowych. Platformy te zapewniają bezproblemowe doświadczenie, pozwalając na zakup i sprzedaż akcji RWE z łatwością.

Współpracując z renomowanymi firmami brokerskimi na giełdzie, takimi jak XTB, uzyskasz dostęp do aktualnych notowań i kursów akcji RWE. Otwarcie konta jest szybkie i proste, a inwestowanie w akcje RWE jest możliwe już po kilku minutach.

XTB to wiarygodny broker giełdowy w Polsce, który oferuje nie tylko przyjazne dla użytkownika interfejsy, ale również zapewnia cenne narzędzia i zasoby, które pomogą podejmować świadome decyzje inwestycyjne. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero zaczynasz, platforma XTB oferuje raporty badawcze, materiały edukacyjne i dostosowywalne portfele inwestycyjne, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Faworyt redakcji
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
  • Zakup i sprzedaż akcji i funduszy ETF wolne od opłat
  • Dobra obsługa klienta
  • Większe opłaty przy mniejszych zagraniach (nie dotyczy akcji i ETF-ów)
  • Brak niektórych popularnych instrumentów finansowych – opcji, obligacji, funduszy wzajemnych
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.

Skorzystaj z konkurencyjnych stawek prowizji, niskich wymagań dotyczących minimalnej wpłaty i możliwości dywersyfikacji swojego portfela inwestycyjnego za pomocą akcji RWE. Monitoruj aktualne notowania i kursy akcji RWE, aby podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

Jeśli jesteś gotowy do inwestowania w akcje RWE lub rozważasz inne możliwości inwestycyjne, polecamy sprawdzenie platformy XTB – renomowanego brokera giełdowego w Polsce. Rozpocznij swoją podróż ku potencjalnemu wzrostowi finansowemu, klikając tutaj, aby uzyskać więcej informacji o platformie XTB.


Więcej informacji o RWE (RWE)

Nazwa firmyRWE
TickerRWE
Data założenia1898
SektorUsługi publiczne
BranżaSzeroki zakres produktów/usług dystrybucyjnych
Wypłaca dywidendę

RWE cena akcji podczas ostatnich 2 tygodni

Data Wartość Ticker
26. 09. 2023 Ładowanie... RWE
25. 09. 2023 Ładowanie... RWE
24. 09. 2023 Ładowanie... RWE
23. 09. 2023 Ładowanie... RWE
22. 09. 2023 Ładowanie... RWE
21. 09. 2023 Ładowanie... RWE
20. 09. 2023 Ładowanie... RWE
19. 09. 2023 Ładowanie... RWE
18. 09. 2023 Ładowanie... RWE
17. 09. 2023 Ładowanie... RWE
16. 09. 2023 Ładowanie... RWE
15. 09. 2023 Ładowanie... RWE
14. 09. 2023 Ładowanie... RWE
13. 09. 2023 Ładowanie... RWE

Oceń akcje RWE


Akcje mogą Cię zainteresować:

Akcje
Surowce
Krypto
Indeksy
ETF
Cena 24h
Tesla ---
N/A
Coca-Cola ---
N/A
Apple ---
N/A
Amazon ---
N/A
Meta Platforms ---
N/A
CD Projekt ---
N/A
JSW ---
N/A
PKP Cargo ---
N/A
RECENZJE

TOP Brokerzy giełdowi

XTB logo
XTB ★ 93 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Bossa logo
Bossa ★ 92 %
Degiro logo
Degiro ★ 90 %
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
eToro logo
eToro ★ 90 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Finlio.pl logo