Finlio.pl logo
Menu
Finlio » 📈 Akcje » Plug Power

Akcje Plug Power (PLUG) - Notowania, aktualny kurs, wykres, jak kupić, dywidenda 2023

Twój kapitał może być zagrożony*

Wykres akcji Plug Power

Notowania akcji Plug Power (PLUG)
Normalna
Logarytmiczna
PLN
USD
EUR
1D
1W
1M
3M
6M
1Y
MAX

Informacje o akcjach Plug Power (PLUG)

Plug Power Inc. dostarcza kompleksowe rozwiązania w zakresie czystego wodoru i paliw o zerowej emisji dla zastosowań w łańcuchu dostaw i logistyce, pojazdach elektrycznych na drogach, rynku energii stacjonarnej i innych w Ameryce Północnej i na całym świecie. Firma angażuje się w budowanie kompleksowego ekosystemu zielonego wodoru, obejmującego produkcję, przechowywanie i obsługę ciekłego zielonego wodoru, transport oraz infrastrukturę do dystrybucji.

W ofercie firmy znajduje się GenDrive, system paliwowy na bazie wymiennika protonowego (PEM), który dostarcza energię do pojazdów elektrycznych do obsługi materiałów; GenFuel, system dostarczania, generowania, przechowywania i dystrybucji ciekłego wodoru; GenCare, program serwisowy oparty na technologii Internetu Rzeczy (IoT) dla systemów paliwowych GenDrive, systemów paliwowych GenSure, produktów do przechowywania i dystrybucji wodoru GenFuel oraz silników paliwowych ProGen; oraz GenSure, stacjonarne rozwiązanie paliwowe, które oferuje modularną moc paliwową na bazie wymiennika protonowego (PEM) w celu zaspokojenia zapotrzebowania na energię awaryjną i wsparcie sieci w sektorach telekomunikacji, transportu i usług publicznych.

Firma dostarcza również GenKey, zintegrowane rozwiązanie "pod klucz" dla przejścia na zasilanie paliwowe; ProGen, stos i technologię silnika paliwowego stosowaną w systemach paliwowych do mobilności i stacjonarnych, a także jako silniki w elektrycznych furgonetkach dostawczych; systemy skraplania; oraz elektrolizery, które są generatorami wodoru zoptymalizowanymi pod kątem czystej produkcji wodoru.

Firma sprzedaje swoje produkty za pośrednictwem bezpośredniego zespołu sprzedaży, producentów oryginalnego wyposażenia i sieci dealerów. Plug Power Inc. została założona w 1997 roku i ma swoją siedzibę w Latham, w stanie Nowy Jork.

Inwestuj w akcje Plug Power

Czy zastanawiasz się nad inwestowaniem w akcje Plug Power? Skorzystaj z wygody i dostępności oferowanej przez brokerów giełdowych. Platformy te zapewniają bezproblemowe doświadczenie, pozwalając na zakup i sprzedaż akcji Plug Power z łatwością.

Współpracując z renomowanymi firmami brokerskimi na giełdzie, takimi jak XTB, uzyskasz dostęp do aktualnych notowań i kursów akcji Plug Power. Otwarcie konta jest szybkie i proste, a inwestowanie w akcje Plug Power jest możliwe już po kilku minutach.

XTB to wiarygodny broker giełdowy w Polsce, który oferuje nie tylko przyjazne dla użytkownika interfejsy, ale również zapewnia cenne narzędzia i zasoby, które pomogą podejmować świadome decyzje inwestycyjne. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero zaczynasz, platforma XTB oferuje raporty badawcze, materiały edukacyjne i dostosowywalne portfele inwestycyjne, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Faworyt redakcji
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
  • Zakup i sprzedaż akcji i funduszy ETF wolne od opłat
  • Dobra obsługa klienta
  • Większe opłaty przy mniejszych zagraniach (nie dotyczy akcji i ETF-ów)
  • Brak niektórych popularnych instrumentów finansowych – opcji, obligacji, funduszy wzajemnych
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.

Skorzystaj z konkurencyjnych stawek prowizji, niskich wymagań dotyczących minimalnej wpłaty i możliwości dywersyfikacji swojego portfela inwestycyjnego za pomocą akcji Plug Power. Monitoruj aktualne notowania i kursy akcji Plug Power, aby podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

Jeśli jesteś gotowy do inwestowania w akcje Plug Power lub rozważasz inne możliwości inwestycyjne, polecamy sprawdzenie platformy XTB – renomowanego brokera giełdowego w Polsce. Rozpocznij swoją podróż ku potencjalnemu wzrostowi finansowemu, klikając tutaj, aby uzyskać więcej informacji o platformie XTB.


Więcej informacji o Plug Power (PLUG)

Nazwa firmyPlug Power
TickerPLUG
Oficjalna strona internetowahttps://www.ir.plugpower.com/
Data założenia1997
SektorPrzemysł
BranżaUrządzenia elektryczne
Wypłaca dywidendę

Plug Power cena akcji podczas ostatnich 2 tygodni

Data Wartość Ticker
29. 09. 2023 Ładowanie... PLUG
28. 09. 2023 Ładowanie... PLUG
27. 09. 2023 Ładowanie... PLUG
26. 09. 2023 Ładowanie... PLUG
25. 09. 2023 Ładowanie... PLUG
24. 09. 2023 Ładowanie... PLUG
23. 09. 2023 Ładowanie... PLUG
22. 09. 2023 Ładowanie... PLUG
21. 09. 2023 Ładowanie... PLUG
20. 09. 2023 Ładowanie... PLUG
19. 09. 2023 Ładowanie... PLUG
18. 09. 2023 Ładowanie... PLUG
17. 09. 2023 Ładowanie... PLUG
16. 09. 2023 Ładowanie... PLUG

Oceń akcje Plug Power


Akcje mogą Cię zainteresować:

Akcje
Surowce
Krypto
Indeksy
ETF
Cena 24h
Tesla ---
N/A
Coca-Cola ---
N/A
Apple ---
N/A
Amazon ---
N/A
Meta Platforms ---
N/A
CD Projekt ---
N/A
JSW ---
N/A
PKP Cargo ---
N/A
RECENZJE

TOP Brokerzy giełdowi

XTB logo
XTB ★ 93 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Bossa logo
Bossa ★ 92 %
Degiro logo
Degiro ★ 90 %
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
eToro logo
eToro ★ 90 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Finlio.pl logo