Finlio.pl logo
Menu
Finlio » 📈 Akcje » Pharmena

Akcje Pharmena (PHR) - Notowania, aktualny kurs, wykres, jak kupić, dywidenda 2023

Twój kapitał może być zagrożony*

Wykres akcji Pharmena

Notowania akcji Pharmena (PHR)
Normalna
Logarytmiczna
PLN
USD
EUR
1D
1W
1M
3M
6M
1Y
MAX

Informacje o akcjach Pharmena (PHR)

Pharmena S.A. to firma biotechnologiczna, która produkuje i sprzedaje składniki aktywne w różnych dziedzinach medycyny w Polsce i za granicą. Firma oferuje kosmetyki dermatologiczne, w tym produkty do pielęgnacji skóry, włosów i paznokci, a także suplementy diety do profilaktyki miażdżycy. Produkty są dostępne pod nazwami Menavitin, Dermena, Allerco i Thermi. Firma opracowuje lek 1-MNA, który jest lekiem przeciwmiażdżycowym i obecnie przechodzi badania kliniczne w fazie II.

Pharmena S.A. została założona w 2002 roku i ma siedzibę w Łodzi, w Polsce. Jest to spółka zależna od Pelion S.A., która jest jednym z największych dystrybutorów farmaceutycznych w Polsce. Pharmena S.A. ma silne zaangażowanie w badania i rozwój, dążąc do opracowania innowacyjnych rozwiązań farmaceutycznych.

Firma posiada zaawansowane laboratoria, w których prowadzi badania nad nowymi substancjami aktywnymi oraz opracowuje nowe formuły kosmetyków. Pharmena S.A. współpracuje z renomowanymi naukowcami i instytucjami badawczymi, aby zapewnić najwyższą jakość swoich produktów.

Wśród produktów firmy znajdują się również suplementy diety, które wspierają zdrowie i dobre samopoczucie. Pharmena S.A. dba o to, aby jej produkty były dostępne dla szerokiego grona pacjentów, zarówno w kraju, jak i za granicą.

Firma jest znana z innowacyjności i wysokiej jakości swoich produktów. Jej misją jest poprawa jakości życia pacjentów poprzez dostarczanie skutecznych i bezpiecznych produktów farmaceutycznych.

Pharmena S.A. jest liderem w dziedzinie biotechnologii i ma silną pozycję na rynku farmaceutycznym. Firma stale rozwija swoje portfolio produktów, aby sprostać rosnącym potrzebom pacjentów i zapewnić im skuteczne rozwiązania medyczne.

Inwestuj w akcje Pharmena

Czy zastanawiasz się nad inwestowaniem w akcje Pharmena? Skorzystaj z wygody i dostępności oferowanej przez brokerów giełdowych. Platformy te zapewniają bezproblemowe doświadczenie, pozwalając na zakup i sprzedaż akcji Pharmena z łatwością.

Współpracując z renomowanymi firmami brokerskimi na giełdzie, takimi jak XTB, uzyskasz dostęp do aktualnych notowań i kursów akcji Pharmena. Otwarcie konta jest szybkie i proste, a inwestowanie w akcje Pharmena jest możliwe już po kilku minutach.

XTB to wiarygodny broker giełdowy w Polsce, który oferuje nie tylko przyjazne dla użytkownika interfejsy, ale również zapewnia cenne narzędzia i zasoby, które pomogą podejmować świadome decyzje inwestycyjne. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero zaczynasz, platforma XTB oferuje raporty badawcze, materiały edukacyjne i dostosowywalne portfele inwestycyjne, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Faworyt redakcji
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
  • Zakup i sprzedaż akcji i funduszy ETF wolne od opłat
  • Dobra obsługa klienta
  • Większe opłaty przy mniejszych zagraniach (nie dotyczy akcji i ETF-ów)
  • Brak niektórych popularnych instrumentów finansowych – opcji, obligacji, funduszy wzajemnych
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.

Skorzystaj z konkurencyjnych stawek prowizji, niskich wymagań dotyczących minimalnej wpłaty i możliwości dywersyfikacji swojego portfela inwestycyjnego za pomocą akcji Pharmena. Monitoruj aktualne notowania i kursy akcji Pharmena, aby podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

Jeśli jesteś gotowy do inwestowania w akcje Pharmena lub rozważasz inne możliwości inwestycyjne, polecamy sprawdzenie platformy XTB – renomowanego brokera giełdowego w Polsce. Rozpocznij swoją podróż ku potencjalnemu wzrostowi finansowemu, klikając tutaj, aby uzyskać więcej informacji o platformie XTB.


Więcej informacji o Pharmena (PHR)

Nazwa firmyPharmena
TickerPHR
Oficjalna strona internetowahttps://www.pharmena.eu/dla-inwestorow
Data założenia2002
SektorOpieka zdrowotna
BranżaBiotechnologie
Wypłaca dywidendę

Pharmena cena akcji podczas ostatnich 2 tygodni

Data Wartość Ticker
30. 09. 2023 Ładowanie... PHR
29. 09. 2023 Ładowanie... PHR
28. 09. 2023 Ładowanie... PHR
27. 09. 2023 Ładowanie... PHR
26. 09. 2023 Ładowanie... PHR
25. 09. 2023 Ładowanie... PHR
24. 09. 2023 Ładowanie... PHR
23. 09. 2023 Ładowanie... PHR
22. 09. 2023 Ładowanie... PHR
21. 09. 2023 Ładowanie... PHR
20. 09. 2023 Ładowanie... PHR
19. 09. 2023 Ładowanie... PHR
18. 09. 2023 Ładowanie... PHR
17. 09. 2023 Ładowanie... PHR

Oceń akcje Pharmena


Akcje mogą Cię zainteresować:

Akcje
Surowce
Krypto
Indeksy
ETF
Cena 24h
Tesla ---
N/A
Coca-Cola ---
N/A
Apple ---
N/A
Amazon ---
N/A
Meta Platforms ---
N/A
CD Projekt ---
N/A
JSW ---
N/A
PKP Cargo ---
N/A
RECENZJE

TOP Brokerzy giełdowi

XTB logo
XTB ★ 93 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Bossa logo
Bossa ★ 92 %
Degiro logo
Degiro ★ 90 %
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
eToro logo
eToro ★ 90 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Finlio.pl logo