Finlio.pl logo
Menu
Finlio » 📈 Akcje » Oshkosh

Akcje Oshkosh (OSK) - Notowania, aktualny kurs, wykres, jak kupić, dywidenda 2023

Twój kapitał może być zagrożony*

Wykres akcji Oshkosh

Notowania akcji Oshkosh (OSK)
Normalna
Logarytmiczna
PLN
USD
EUR
1D
1W
1M
3M
6M
1Y
MAX

Informacje o akcjach Oshkosh (OSK)

Oshkosh Corporation to firma, która projektuje, produkuje i sprzedaje specjalistyczne ciężarówki oraz pojazdy do podnośników na całym świecie. W segmencie sprzętu dostępowego projektuje i produkuje podnośniki robocze oraz teleskopowe do zastosowania w budownictwie, przemyśle i konserwacji. Oferuje również rozwiązania finansowe i leasingowe, w tym pożyczki flotowe, leasingi oraz finansowanie detaliczne i plany sprzedaży na raty. W ofercie znajduje się również sprzęt do holowania i odzyskiwania, w tym nosze, wyciągarki i rotatory, a także instalacja sprzętu i sprzedaż podwozi i części zamiennych.

Segment obronny zajmuje się produkcją i sprzedażą ciężkich, średnich i lekkich pojazdów taktycznych oraz usługami z nimi związanymi dla departamentu obrony. Firma produkuje również pojazdy do usuwania śniegu na lotniskach i bazach wojskowych.

Segment Pożary i Sytuacje Awaryjne oferuje specjalistyczny sprzęt do gaszenia pożarów, w tym pojazdy strażackie, wózki strażackie i pojazdy ratownicze, w tym cysterny, a także pojazdy do działań w trudnym terenie, takie jak pojazdy do zwalczania pożarów w lasach, pojazdy do kontroli materiałów niebezpiecznych i inne pojazdy do reagowania na sytuacje awaryjne. Segment ten oferuje również pojazdy do gaszenia pożarów na lotniskach oraz pojazdy do transmisji, takie jak przyczepy do produkcji telewizyjnej i pojazdy do transmisji satelitarnej i elektronicznej dla nadawców oraz pojazdy dowodzenia.

Segment Komercyjny projektuje i produkuje pojazdy do zbierania odpadów dla branży usług śmieciowych, mieszalniki betonu do przemysłu betonowego oraz pojazdy serwisowe i dźwigi montowane na samochodach dla branży budowlanej, dealerów sprzętu, dostawców materiałów budowlanych, firm użyteczności publicznej, serwisów opon, kolei i branży górniczej.

Ponadto, firma oferuje swoje produkty za pośrednictwem przedstawicieli handlowych, dealerów i dystrybutorów. Oshkosh Corporation wcześniej znana była jako Oshkosh Truck Corporation. Firma została założona w 1917 roku i ma siedzibę w Oshkosh, Wisconsin.

Inwestuj w akcje Oshkosh

Czy zastanawiasz się nad inwestowaniem w akcje Oshkosh? Skorzystaj z wygody i dostępności oferowanej przez brokerów giełdowych. Platformy te zapewniają bezproblemowe doświadczenie, pozwalając na zakup i sprzedaż akcji Oshkosh z łatwością.

Współpracując z renomowanymi firmami brokerskimi na giełdzie, takimi jak XTB, uzyskasz dostęp do aktualnych notowań i kursów akcji Oshkosh. Otwarcie konta jest szybkie i proste, a inwestowanie w akcje Oshkosh jest możliwe już po kilku minutach.

XTB to wiarygodny broker giełdowy w Polsce, który oferuje nie tylko przyjazne dla użytkownika interfejsy, ale również zapewnia cenne narzędzia i zasoby, które pomogą podejmować świadome decyzje inwestycyjne. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero zaczynasz, platforma XTB oferuje raporty badawcze, materiały edukacyjne i dostosowywalne portfele inwestycyjne, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Faworyt redakcji
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
  • Zakup i sprzedaż akcji i funduszy ETF wolne od opłat
  • Dobra obsługa klienta
  • Większe opłaty przy mniejszych zagraniach (nie dotyczy akcji i ETF-ów)
  • Brak niektórych popularnych instrumentów finansowych – opcji, obligacji, funduszy wzajemnych
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.

Skorzystaj z konkurencyjnych stawek prowizji, niskich wymagań dotyczących minimalnej wpłaty i możliwości dywersyfikacji swojego portfela inwestycyjnego za pomocą akcji Oshkosh. Monitoruj aktualne notowania i kursy akcji Oshkosh, aby podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

Jeśli jesteś gotowy do inwestowania w akcje Oshkosh lub rozważasz inne możliwości inwestycyjne, polecamy sprawdzenie platformy XTB – renomowanego brokera giełdowego w Polsce. Rozpocznij swoją podróż ku potencjalnemu wzrostowi finansowemu, klikając tutaj, aby uzyskać więcej informacji o platformie XTB.


Więcej informacji o Oshkosh (OSK)

Nazwa firmyOshkosh
TickerOSK
Oficjalna strona internetowahttps://investors.oshkoshcorp.com/
Data założenia1917
SektorPrzemysł
BranżaMaszyny (sprzęt)
Wypłaca dywidendę

Oshkosh cena akcji podczas ostatnich 2 tygodni

Data Wartość Ticker
30. 09. 2023 Ładowanie... OSK
29. 09. 2023 Ładowanie... OSK
28. 09. 2023 Ładowanie... OSK
27. 09. 2023 Ładowanie... OSK
26. 09. 2023 Ładowanie... OSK
25. 09. 2023 Ładowanie... OSK
24. 09. 2023 Ładowanie... OSK
23. 09. 2023 Ładowanie... OSK
22. 09. 2023 Ładowanie... OSK
21. 09. 2023 Ładowanie... OSK
20. 09. 2023 Ładowanie... OSK
19. 09. 2023 Ładowanie... OSK
18. 09. 2023 Ładowanie... OSK
17. 09. 2023 Ładowanie... OSK

Oceń akcje Oshkosh


Akcje mogą Cię zainteresować:

Akcje
Surowce
Krypto
Indeksy
ETF
Cena 24h
Tesla ---
N/A
Coca-Cola ---
N/A
Apple ---
N/A
Amazon ---
N/A
Meta Platforms ---
N/A
CD Projekt ---
N/A
JSW ---
N/A
PKP Cargo ---
N/A
RECENZJE

TOP Brokerzy giełdowi

XTB logo
XTB ★ 93 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Bossa logo
Bossa ★ 92 %
Degiro logo
Degiro ★ 90 %
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
eToro logo
eToro ★ 90 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Finlio.pl logo