Finlio.pl logo
Menu
Finlio » 📈 Akcje » Novavax

Akcje Novavax (NVAX) - Notowania, aktualny kurs, wykres, jak kupić, dywidenda 2023

Twój kapitał może być zagrożony*

Wykres akcji Novavax

Notowania akcji Novavax (NVAX)
Normalna
Logarytmiczna
PLN
USD
EUR
1D
1W
1M
3M
6M
1Y
MAX

Informacje o akcjach Novavax (NVAX)

Novavax to firma biotechnologiczna, która działa na rzecz poprawy zdrowia poprzez odkrywanie, rozwijanie i komercjalizację szczepionek chroniących przed poważnymi chorobami zakaźnymi. Firma oferuje platformę szczepionkową, która łączy podejście rekombinacyjne białka, technologię nanocząsteczkową i opatentowany adiuwant Matrix-M w celu wzmocnienia odpowiedzi immunologicznej. Skupia się na pilnych wyzwaniach zdrowotnych, obecnie oceniając szczepionki przeciwko COVID-19, grypie oraz COVID-19 i grypie jednocześnie.

Firma komercjalizuje szczepionkę przeciwko COVID-19, NVX-CoV2373, pod markami Nuvaxovid, Covovax i Novavax COVID-19 Vaccine, Adjuvanted, dla populacji dorosłych i młodzieży jako seria podstawowa oraz jako wzmocnienie homologiczne i heterologiczne. Ponadto, skupia się na kandydatach na produkty przeciwko wirusowi syncytialnemu i malarii.

Novavax, Inc. została założona w 1987 roku i ma swoją siedzibę w Gaithersburgu, w stanie Maryland.

Firma jest znana z innowacyjnego podejścia do opracowywania szczepionek, wykorzystując nowoczesne technologie i adiuwanty, aby wzmocnić skuteczność odpowiedzi immunologicznej. Ich szczepionka przeciwko COVID-19, NVX-CoV2373, jest obecnie jednym z wiodących kandydatów na rynku i jest dostępna pod różnymi markami. Ponadto, firma prowadzi badania nad innymi ważnymi chorobami zakaźnymi, takimi jak grypa, wirus syncytialny i malaria, co pokazuje ich zaangażowanie w walkę z globalnymi zagrożeniami zdrowotnymi.

Novavax, Inc. ma długą historię działalności, co świadczy o ich doświadczeniu i zaufaniu, jakim cieszą się w branży biotechnologicznej. Ich siedziba w Gaithersburgu, Maryland, jest strategicznie położona w pobliżu innych ważnych ośrodków badawczych i medycznych, co umożliwia im współpracę z innymi liderami w dziedzinie biotechnologii i medycyny.

Inwestuj w akcje Novavax

Czy zastanawiasz się nad inwestowaniem w akcje Novavax? Skorzystaj z wygody i dostępności oferowanej przez brokerów giełdowych. Platformy te zapewniają bezproblemowe doświadczenie, pozwalając na zakup i sprzedaż akcji Novavax z łatwością.

Współpracując z renomowanymi firmami brokerskimi na giełdzie, takimi jak XTB, uzyskasz dostęp do aktualnych notowań i kursów akcji Novavax. Otwarcie konta jest szybkie i proste, a inwestowanie w akcje Novavax jest możliwe już po kilku minutach.

XTB to wiarygodny broker giełdowy w Polsce, który oferuje nie tylko przyjazne dla użytkownika interfejsy, ale również zapewnia cenne narzędzia i zasoby, które pomogą podejmować świadome decyzje inwestycyjne. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero zaczynasz, platforma XTB oferuje raporty badawcze, materiały edukacyjne i dostosowywalne portfele inwestycyjne, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Faworyt redakcji
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
  • Zakup i sprzedaż akcji i funduszy ETF wolne od opłat
  • Dobra obsługa klienta
  • Większe opłaty przy mniejszych zagraniach (nie dotyczy akcji i ETF-ów)
  • Brak niektórych popularnych instrumentów finansowych – opcji, obligacji, funduszy wzajemnych
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.

Skorzystaj z konkurencyjnych stawek prowizji, niskich wymagań dotyczących minimalnej wpłaty i możliwości dywersyfikacji swojego portfela inwestycyjnego za pomocą akcji Novavax. Monitoruj aktualne notowania i kursy akcji Novavax, aby podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

Jeśli jesteś gotowy do inwestowania w akcje Novavax lub rozważasz inne możliwości inwestycyjne, polecamy sprawdzenie platformy XTB – renomowanego brokera giełdowego w Polsce. Rozpocznij swoją podróż ku potencjalnemu wzrostowi finansowemu, klikając tutaj, aby uzyskać więcej informacji o platformie XTB.


Więcej informacji o Novavax (NVAX)

Nazwa firmyNovavax
TickerNVAX
Oficjalna strona internetowahttps://novavax.com/
Data założenia1987
SektorOpieka zdrowotna
BranżaBiotechnologie
Wypłaca dywidendę

Novavax cena akcji podczas ostatnich 2 tygodni

Data Wartość Ticker
30. 09. 2023 Ładowanie... NVAX
29. 09. 2023 Ładowanie... NVAX
28. 09. 2023 Ładowanie... NVAX
27. 09. 2023 Ładowanie... NVAX
26. 09. 2023 Ładowanie... NVAX
25. 09. 2023 Ładowanie... NVAX
24. 09. 2023 Ładowanie... NVAX
23. 09. 2023 Ładowanie... NVAX
22. 09. 2023 Ładowanie... NVAX
21. 09. 2023 Ładowanie... NVAX
20. 09. 2023 Ładowanie... NVAX
19. 09. 2023 Ładowanie... NVAX
18. 09. 2023 Ładowanie... NVAX
17. 09. 2023 Ładowanie... NVAX

Oceń akcje Novavax


Akcje mogą Cię zainteresować:

Akcje
Surowce
Krypto
Indeksy
ETF
Cena 24h
Tesla ---
N/A
Coca-Cola ---
N/A
Apple ---
N/A
Amazon ---
N/A
Meta Platforms ---
N/A
CD Projekt ---
N/A
JSW ---
N/A
PKP Cargo ---
N/A
RECENZJE

TOP Brokerzy giełdowi

XTB logo
XTB ★ 93 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Bossa logo
Bossa ★ 92 %
Degiro logo
Degiro ★ 90 %
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
eToro logo
eToro ★ 90 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Finlio.pl logo