Finlio.pl logo
Menu
Finlio » 📈 Akcje » Nio

Akcje Nio (NIO) - Notowania, aktualny kurs, wykres, jak kupić, dywidenda 2023

Twój kapitał może być zagrożony*

Wykres akcji Nio

Notowania akcji Nio (NIO)
Normalna
Logarytmiczna
PLN
USD
EUR
1D
1W
1M
3M
6M
1Y
MAX

Informacje o akcjach Nio (NIO)

NIO Inc. to firma z Chin, która projektuje, rozwija, produkuje i sprzedaje inteligentne samochody elektryczne. Oferuje pięcio- i siedmioosobowe elektryczne SUV-y oraz inteligentne sedany elektryczne.

Firma dostarcza również rozwiązania zasilania, w tym Power Home – rozwiązanie do ładowania w domu; Power Swap – usługę wymiany baterii; Power Charger i Destination Charger; Power Mobile – usługę ładowania mobilnego za pomocą furgonetek; Power Map – aplikację umożliwiającą dostęp do sieci publicznych stacji ładowania i ich aktualnych informacji; oraz One Click for Power – usługę parkowania z obsługą.

Ponadto firma oferuje usługi naprawy, konserwacji i blacharstwa poprzez swoje centra obsługi NIO i autoryzowane centra obsługi osób trzecich; ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej i szkód wyrządzonych osobom trzecim poprzez ubezpieczycieli zewnętrznych; naprawy i rutynowe przeglądy; usługi samochodów zastępczych; pomoc drogową; pakiety danych; oraz usługi finansowania i leasingu samochodów.

Ponadto firma zajmuje się dostarczaniem pakietów energii i usług dla swoich użytkowników; działalnością w zakresie projektowania i rozwoju technologii; produkcją układów napędowych, baterii i komponentów; oraz zarządzaniem sprzedażą i obsługą posprzedażową.

Dodatkowo, firma oferuje usługę NIO Certified, która obejmuje inspekcję, ocenę, zakup i sprzedaż używanych pojazdów. Firma była wcześniej znana jako NextEV Inc. i zmieniła nazwę na NIO Inc. w lipcu 2017 roku. NIO Inc. została założona w 2014 roku i ma swoją siedzibę w Szanghaju, w Chinach.

Inwestuj w akcje Nio

Czy zastanawiasz się nad inwestowaniem w akcje Nio? Skorzystaj z wygody i dostępności oferowanej przez brokerów giełdowych. Platformy te zapewniają bezproblemowe doświadczenie, pozwalając na zakup i sprzedaż akcji Nio z łatwością.

Współpracując z renomowanymi firmami brokerskimi na giełdzie, takimi jak XTB, uzyskasz dostęp do aktualnych notowań i kursów akcji Nio. Otwarcie konta jest szybkie i proste, a inwestowanie w akcje Nio jest możliwe już po kilku minutach.

XTB to wiarygodny broker giełdowy w Polsce, który oferuje nie tylko przyjazne dla użytkownika interfejsy, ale również zapewnia cenne narzędzia i zasoby, które pomogą podejmować świadome decyzje inwestycyjne. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero zaczynasz, platforma XTB oferuje raporty badawcze, materiały edukacyjne i dostosowywalne portfele inwestycyjne, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Faworyt redakcji
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
  • Zakup i sprzedaż akcji i funduszy ETF wolne od opłat
  • Dobra obsługa klienta
  • Większe opłaty przy mniejszych zagraniach (nie dotyczy akcji i ETF-ów)
  • Brak niektórych popularnych instrumentów finansowych – opcji, obligacji, funduszy wzajemnych
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.

Skorzystaj z konkurencyjnych stawek prowizji, niskich wymagań dotyczących minimalnej wpłaty i możliwości dywersyfikacji swojego portfela inwestycyjnego za pomocą akcji Nio. Monitoruj aktualne notowania i kursy akcji Nio, aby podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

Jeśli jesteś gotowy do inwestowania w akcje Nio lub rozważasz inne możliwości inwestycyjne, polecamy sprawdzenie platformy XTB – renomowanego brokera giełdowego w Polsce. Rozpocznij swoją podróż ku potencjalnemu wzrostowi finansowemu, klikając tutaj, aby uzyskać więcej informacji o platformie XTB.


Więcej informacji o Nio (NIO)

Nazwa firmyNio
TickerNIO
Oficjalna strona internetowahttps://ir.nio.com/
Data założenia2014
SektorTowary konsumpcyjne/usługi – luksusowe
BranżaSamochody
Wypłaca dywidendę

Nio cena akcji podczas ostatnich 2 tygodni

Data Wartość Ticker
27. 09. 2023 Ładowanie... NIO
26. 09. 2023 Ładowanie... NIO
25. 09. 2023 Ładowanie... NIO
24. 09. 2023 Ładowanie... NIO
23. 09. 2023 Ładowanie... NIO
22. 09. 2023 Ładowanie... NIO
21. 09. 2023 Ładowanie... NIO
20. 09. 2023 Ładowanie... NIO
19. 09. 2023 Ładowanie... NIO
18. 09. 2023 Ładowanie... NIO
17. 09. 2023 Ładowanie... NIO
16. 09. 2023 Ładowanie... NIO
15. 09. 2023 Ładowanie... NIO
14. 09. 2023 Ładowanie... NIO

Oceń akcje Nio


Akcje mogą Cię zainteresować:

Akcje
Surowce
Krypto
Indeksy
ETF
Cena 24h
Tesla ---
N/A
Coca-Cola ---
N/A
Apple ---
N/A
Amazon ---
N/A
Meta Platforms ---
N/A
CD Projekt ---
N/A
JSW ---
N/A
PKP Cargo ---
N/A
RECENZJE

TOP Brokerzy giełdowi

XTB logo
XTB ★ 93 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Bossa logo
Bossa ★ 92 %
Degiro logo
Degiro ★ 90 %
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
eToro logo
eToro ★ 90 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Finlio.pl logo