Finlio.pl logo
Menu
Finlio » 📈 Akcje » Lubawa

Akcje Lubawa (LBW) - Notowania, aktualny kurs, wykres, jak kupić, dywidenda 2023

Twój kapitał może być zagrożony*

Wykres akcji Lubawa

Notowania akcji Lubawa (LBW)
Normalna
Logarytmiczna
PLN
USD
EUR
1D
1W
1M
3M
6M
1Y
MAX

Informacje o akcjach Lubawa (LBW)

Lubawa S.A. to firma, która produkuje i sprzedaje produkty dla różnych służb w Polsce, takich jak wojsko, policja, straż miejska, straż graniczna, straż pożarna i siły specjalne. Działamy w branży materiałów reklamowych, specjalistycznego sprzętu, tkanin tkanych i dzianych oraz innych segmentów.

Oferujemy produkty do indywidualnej ochrony, takie jak hełmy, kamizelki kuloodporne, kamuflaże indywidualne, sprzęt nośny, plecaki, maski i kamizelki ratunkowe, specjalne i ochronne ubrania, tarcze kuloodporne i EOD. Posiadamy również produkty związane z covid-19, takie jak wielofunkcyjne maski, osłony twarzy, kabiny dekontaminacyjne, izolacyjne komory, namioty ambulansowe i jednostki triażowe, mobilny system namiotowy i mobilny szpital poziomu 1.

Nasza oferta obejmuje również namioty ramowe i pneumatyczne oraz schronienia. Posiadamy produkty zarządzania sygnaturą, takie jak atrapy, a także mobilne kamuflaże. Dostarczamy również wyposażenie dla pojazdów, takie jak fotele dla pilotów, pływaki pneumatyczne, produkty ochrony balistycznej i zbiorniki paliwa. Oferujemy także ochronę optyki, zakrzywione dodatkowe opancerzenie, zintegrowane wielospektralne modułowe opancerzenie, modułowe opancerzenie i lekką siatkę przeciwrakietową.

Ponadto, oferujemy sprzęt EHS, w tym zabezpieczenia przed upadkiem, produkty do ochrony przed powodzią, zbiorniki na ciecze, dekontaminację, poduszki skokowe oraz sprzęt ratownictwa wodnego. Posiadamy również akcesoria do bezpieczeństwa przeciwpożarowego i sprzęt pływający. Nasza oferta obejmuje również tekstylia do taśm, krawędzi, chodników, sanitarnych, uszczelek, sanitarnych, wind, pasów, zbiorników, membran i odzieży ochronnej, tkaniny namiotowe i łodziowe, produkty antystatyczne, kompensatory oraz konstrukcje nadmuchiwane.

Dodatkowo, świadczymy usługi takie jak prasa wulkanizacyjna i autoklaw, cięcie, spawanie PVC, cięcie wodą pod ciśnieniem i rzeźbienie oraz usługi szycia. Lubawa S.A. została założona w 1951 roku i ma siedzibę w Ostrów Wielkopolski, w Polsce.

Inwestuj w akcje Lubawa

Czy zastanawiasz się nad inwestowaniem w akcje Lubawa? Skorzystaj z wygody i dostępności oferowanej przez brokerów giełdowych. Platformy te zapewniają bezproblemowe doświadczenie, pozwalając na zakup i sprzedaż akcji Lubawa z łatwością.

Współpracując z renomowanymi firmami brokerskimi na giełdzie, takimi jak XTB, uzyskasz dostęp do aktualnych notowań i kursów akcji Lubawa. Otwarcie konta jest szybkie i proste, a inwestowanie w akcje Lubawa jest możliwe już po kilku minutach.

XTB to wiarygodny broker giełdowy w Polsce, który oferuje nie tylko przyjazne dla użytkownika interfejsy, ale również zapewnia cenne narzędzia i zasoby, które pomogą podejmować świadome decyzje inwestycyjne. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero zaczynasz, platforma XTB oferuje raporty badawcze, materiały edukacyjne i dostosowywalne portfele inwestycyjne, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Faworyt redakcji
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
  • Zakup i sprzedaż akcji i funduszy ETF wolne od opłat
  • Dobra obsługa klienta
  • Większe opłaty przy mniejszych zagraniach (nie dotyczy akcji i ETF-ów)
  • Brak niektórych popularnych instrumentów finansowych – opcji, obligacji, funduszy wzajemnych
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.

Skorzystaj z konkurencyjnych stawek prowizji, niskich wymagań dotyczących minimalnej wpłaty i możliwości dywersyfikacji swojego portfela inwestycyjnego za pomocą akcji Lubawa. Monitoruj aktualne notowania i kursy akcji Lubawa, aby podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

Jeśli jesteś gotowy do inwestowania w akcje Lubawa lub rozważasz inne możliwości inwestycyjne, polecamy sprawdzenie platformy XTB – renomowanego brokera giełdowego w Polsce. Rozpocznij swoją podróż ku potencjalnemu wzrostowi finansowemu, klikając tutaj, aby uzyskać więcej informacji o platformie XTB.


Więcej informacji o Lubawa (LBW)

Nazwa firmyLubawa
TickerLBW
Oficjalna strona internetowahttps://lubawagroup.com/pl/relacje-inwestorskie
Data założenia1951
SektorPrzemysł
BranżaLotnictwo i obrona
Wypłaca dywidendę

Lubawa cena akcji podczas ostatnich 2 tygodni

Data Wartość Ticker
30. 09. 2023 Ładowanie... LBW
29. 09. 2023 Ładowanie... LBW
28. 09. 2023 Ładowanie... LBW
27. 09. 2023 Ładowanie... LBW
26. 09. 2023 Ładowanie... LBW
25. 09. 2023 Ładowanie... LBW
24. 09. 2023 Ładowanie... LBW
23. 09. 2023 Ładowanie... LBW
22. 09. 2023 Ładowanie... LBW
21. 09. 2023 Ładowanie... LBW
20. 09. 2023 Ładowanie... LBW
19. 09. 2023 Ładowanie... LBW
18. 09. 2023 Ładowanie... LBW
17. 09. 2023 Ładowanie... LBW

Oceń akcje Lubawa


Akcje mogą Cię zainteresować:

Akcje
Surowce
Krypto
Indeksy
ETF
Cena 24h
Tesla ---
N/A
Coca-Cola ---
N/A
Apple ---
N/A
Amazon ---
N/A
Meta Platforms ---
N/A
CD Projekt ---
N/A
JSW ---
N/A
PKP Cargo ---
N/A
RECENZJE

TOP Brokerzy giełdowi

XTB logo
XTB ★ 93 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Bossa logo
Bossa ★ 92 %
Degiro logo
Degiro ★ 90 %
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
eToro logo
eToro ★ 90 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Finlio.pl logo