Finlio.pl logo
Menu
Finlio » 📈 Akcje » Keysight Technologies

Akcje Keysight Technologies (KEYS) - Notowania, aktualny kurs, wykres, jak kupić, dywidenda 2023

Twój kapitał może być zagrożony*

Wykres akcji Keysight Technologies

Notowania akcji Keysight Technologies (KEYS)
Normalna
Logarytmiczna
PLN
USD
EUR
1D
1W
1M
3M
6M
1Y
MAX

Informacje o akcjach Keysight Technologies (KEYS)

Keysight Technologies, Inc. to firma, która dostarcza rozwiązania do projektowania i testowania elektroniki dla różnych branż, takich jak komunikacja komercyjna, sieciowanie, lotnictwo, obrona i rząd, motoryzacja, energetyka, półprzewodniki, elektronika i edukacja. Działa na terenie Ameryki, Europy i regionu Azji i Pacyfiku.

W segmencie Rozwiązań Komunikacyjnych firma oferuje oprogramowanie do automatyzacji projektowania elektroniki (EDA), rozwiązania testowe dla częstotliwości radiowych i mikrofalowych oraz powiązane oprogramowanie, platformy testowe sprzętowe i wirtualne oraz aplikacje oprogramowania, w tym centra danych, routery i przełączniki, sieci zdefiniowane programowo, bezpieczeństwo i szyfrowanie. Oferuje również oscyloskopy, analizatory logiki i protokołów szeregowych, źródła sygnałów logicznych, generatory fal o dowolnym kształcie i testery błędów bitowych. W zakresie rozwiązań optycznych dostarcza analizatory modulacji optycznej, analizatory komponentów optycznych, mierniki mocy optycznej i źródła laserowe optyczne. Firma oferuje również odnowione używane urządzenia Keysight.

Segment Rozwiązań Przemysłowych firmy Keysight oferuje narzędzia projektowe, narzędzia weryfikacyjne oraz multimetry cyfrowe, generatory funkcji, liczniki częstotliwości, systemy akwizycji danych, analizatory dźwięku, mierniki LCR, kamery termowizyjne, jednostki źródłowe pomiaru, ultra-precyzyjne analizatory prądu urządzeń i platformy oprogramowania do zarządzania testami. W ramach tego segmentu dostarcza również testery montażu płytek drukowanych, testery parametryczne układów scalonych oraz podzespoły do pozycjonowania na poziomie sub-nanometra. Oferuje również produkty i oprogramowanie do testowania i pomiarów. Firma świadczy wsparcie techniczne, szkolenia oraz usługi doradcze. Produkty sprzedawane są za pośrednictwem własnej siły sprzedaży, dystrybutorów, resellerów i przedstawicieli producenta.

Keysight Technologies, Inc. została założona w 1939 roku i ma swoją siedzibę w Santa Rosa, w Kalifornii.

Inwestuj w akcje Keysight Technologies

Czy zastanawiasz się nad inwestowaniem w akcje Keysight Technologies? Skorzystaj z wygody i dostępności oferowanej przez brokerów giełdowych. Platformy te zapewniają bezproblemowe doświadczenie, pozwalając na zakup i sprzedaż akcji Keysight Technologies z łatwością.

Współpracując z renomowanymi firmami brokerskimi na giełdzie, takimi jak XTB, uzyskasz dostęp do aktualnych notowań i kursów akcji Keysight Technologies. Otwarcie konta jest szybkie i proste, a inwestowanie w akcje Keysight Technologies jest możliwe już po kilku minutach.

XTB to wiarygodny broker giełdowy w Polsce, który oferuje nie tylko przyjazne dla użytkownika interfejsy, ale również zapewnia cenne narzędzia i zasoby, które pomogą podejmować świadome decyzje inwestycyjne. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero zaczynasz, platforma XTB oferuje raporty badawcze, materiały edukacyjne i dostosowywalne portfele inwestycyjne, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Faworyt redakcji
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
  • Zakup i sprzedaż akcji i funduszy ETF wolne od opłat
  • Dobra obsługa klienta
  • Większe opłaty przy mniejszych zagraniach (nie dotyczy akcji i ETF-ów)
  • Brak niektórych popularnych instrumentów finansowych – opcji, obligacji, funduszy wzajemnych
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.

Skorzystaj z konkurencyjnych stawek prowizji, niskich wymagań dotyczących minimalnej wpłaty i możliwości dywersyfikacji swojego portfela inwestycyjnego za pomocą akcji Keysight Technologies. Monitoruj aktualne notowania i kursy akcji Keysight Technologies, aby podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

Jeśli jesteś gotowy do inwestowania w akcje Keysight Technologies lub rozważasz inne możliwości inwestycyjne, polecamy sprawdzenie platformy XTB – renomowanego brokera giełdowego w Polsce. Rozpocznij swoją podróż ku potencjalnemu wzrostowi finansowemu, klikając tutaj, aby uzyskać więcej informacji o platformie XTB.


Więcej informacji o Keysight Technologies (KEYS)

Nazwa firmyKeysight Technologies
TickerKEYS
Oficjalna strona internetowahttps://investor.keysight.com/investor-relations/default.aspx
Data założenia2014
SektorTechnologie informacyjne
BranżaSprzęt, narzędzia i części elektroniczne
Wypłaca dywidendę

Keysight Technologies cena akcji podczas ostatnich 2 tygodni

Data Wartość Ticker
30. 09. 2023 Ładowanie... KEYS
29. 09. 2023 Ładowanie... KEYS
28. 09. 2023 Ładowanie... KEYS
27. 09. 2023 Ładowanie... KEYS
26. 09. 2023 Ładowanie... KEYS
25. 09. 2023 Ładowanie... KEYS
24. 09. 2023 Ładowanie... KEYS
23. 09. 2023 Ładowanie... KEYS
22. 09. 2023 Ładowanie... KEYS
21. 09. 2023 Ładowanie... KEYS
20. 09. 2023 Ładowanie... KEYS
19. 09. 2023 Ładowanie... KEYS
18. 09. 2023 Ładowanie... KEYS
17. 09. 2023 Ładowanie... KEYS

Oceń akcje Keysight Technologies


Akcje mogą Cię zainteresować:

Akcje
Surowce
Krypto
Indeksy
ETF
Cena 24h
Tesla ---
N/A
Coca-Cola ---
N/A
Apple ---
N/A
Amazon ---
N/A
Meta Platforms ---
N/A
CD Projekt ---
N/A
JSW ---
N/A
PKP Cargo ---
N/A
RECENZJE

TOP Brokerzy giełdowi

XTB logo
XTB ★ 93 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Bossa logo
Bossa ★ 92 %
Degiro logo
Degiro ★ 90 %
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
eToro logo
eToro ★ 90 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Finlio.pl logo