Finlio.pl logo
Menu
Finlio » 📈 Akcje » Henkel

Akcje Henkel (HEN3) - Notowania, aktualny kurs, wykres, jak kupić, dywidenda 2023

Twój kapitał może być zagrożony*

Wykres akcji Henkel

Notowania akcji Henkel (HEN3)
Normalna
Logarytmiczna
PLN
USD
EUR
1D
1W
1M
3M
6M
1Y
MAX

Informacje o akcjach Henkel (HEN3)

Henkel AG & Co. KGaA to firma, która działa na całym świecie w branżach technologii klejenia, pielęgnacji urody oraz prania i czyszczenia domu. W segmencie Technologii Klejenia firma oferuje kleje, uszczelniacze i powłoki funkcjonalne dla różnych obszarów biznesowych, w tym opakowań i artykułów konsumenckich, motoryzacji i metalurgii, elektroniki i przemysłu, a także dla rzemieślników, budownictwa i profesjonalnych branż. Produkty tego segmentu są głównie sprzedawane pod markami Loctite, Technomelt, Bonderite, Teroson i Aquence.

Segment Pielęgnacji Urody oferuje kosmetyki do włosów oraz produkty do pielęgnacji ciała, skóry i jamy ustnej, a także prowadzi profesjonalne salony fryzjerskie. Produkty tego segmentu są dystrybuowane za pośrednictwem sklepów stacjonarnych, salonów fryzjerskich, platform sprzedażowych online osób trzecich oraz kanałów sprzedaży bezpośredniej, głównie pod markami Schwarzkopf, Dial i Syoss.

Segment Prania i Czyszczenia Domu oferuje środki czyszczące o wysokiej wydajności i specjalistyczne detergenty, zmiękczacze tkanin, środki do poprawy wydajności prania i inne produkty do pielęgnacji tkanin. W ofercie znajdują się również produkty do mycia ręcznego i automatycznego naczyń, środki czyszczące do łazienek i toalet, środki czyszczące do domu, szkła i specjalistyczne, a także odświeżacze powietrza i produkty do zwalczania insektów w gospodarstwie domowym. Produkty tego segmentu są głównie sprzedawane pod markami Persil, Bref, Purex, all i innymi.

Firma Henkel AG & Co. KGaA została założona w 1876 roku i ma swoją siedzibę w Düsseldorfie, w Niemczech. Jest to renomowana firma o długiej historii i szerokim portfolio produktów, które są popularne na rynku zarówno w kraju, jak i za granicą.

Inwestuj w akcje Henkel

Czy zastanawiasz się nad inwestowaniem w akcje Henkel? Skorzystaj z wygody i dostępności oferowanej przez brokerów giełdowych. Platformy te zapewniają bezproblemowe doświadczenie, pozwalając na zakup i sprzedaż akcji Henkel z łatwością.

Współpracując z renomowanymi firmami brokerskimi na giełdzie, takimi jak XTB, uzyskasz dostęp do aktualnych notowań i kursów akcji Henkel. Otwarcie konta jest szybkie i proste, a inwestowanie w akcje Henkel jest możliwe już po kilku minutach.

XTB to wiarygodny broker giełdowy w Polsce, który oferuje nie tylko przyjazne dla użytkownika interfejsy, ale również zapewnia cenne narzędzia i zasoby, które pomogą podejmować świadome decyzje inwestycyjne. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero zaczynasz, platforma XTB oferuje raporty badawcze, materiały edukacyjne i dostosowywalne portfele inwestycyjne, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Faworyt redakcji
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
  • Zakup i sprzedaż akcji i funduszy ETF wolne od opłat
  • Dobra obsługa klienta
  • Większe opłaty przy mniejszych zagraniach (nie dotyczy akcji i ETF-ów)
  • Brak niektórych popularnych instrumentów finansowych – opcji, obligacji, funduszy wzajemnych
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.

Skorzystaj z konkurencyjnych stawek prowizji, niskich wymagań dotyczących minimalnej wpłaty i możliwości dywersyfikacji swojego portfela inwestycyjnego za pomocą akcji Henkel. Monitoruj aktualne notowania i kursy akcji Henkel, aby podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

Jeśli jesteś gotowy do inwestowania w akcje Henkel lub rozważasz inne możliwości inwestycyjne, polecamy sprawdzenie platformy XTB – renomowanego brokera giełdowego w Polsce. Rozpocznij swoją podróż ku potencjalnemu wzrostowi finansowemu, klikając tutaj, aby uzyskać więcej informacji o platformie XTB.


Więcej informacji o Henkel (HEN3)

Nazwa firmyHenkel
TickerHEN3
Oficjalna strona internetowahttps://www.henkel.com/investors-and-analysts
Data założenia1876
SektorTowary konsumpcyjne/usługi – podstawowe
BranżaProdukty gospodarstwa domowego
Wypłaca dywidendę

Henkel cena akcji podczas ostatnich 2 tygodni

Data Wartość Ticker
26. 09. 2023 Ładowanie... HEN3
25. 09. 2023 Ładowanie... HEN3
24. 09. 2023 Ładowanie... HEN3
23. 09. 2023 Ładowanie... HEN3
22. 09. 2023 Ładowanie... HEN3
21. 09. 2023 Ładowanie... HEN3
20. 09. 2023 Ładowanie... HEN3
19. 09. 2023 Ładowanie... HEN3
18. 09. 2023 Ładowanie... HEN3
17. 09. 2023 Ładowanie... HEN3
16. 09. 2023 Ładowanie... HEN3
15. 09. 2023 Ładowanie... HEN3
14. 09. 2023 Ładowanie... HEN3
13. 09. 2023 Ładowanie... HEN3

Oceń akcje Henkel


Akcje mogą Cię zainteresować:

Akcje
Surowce
Krypto
Indeksy
ETF
Cena 24h
Tesla ---
N/A
Coca-Cola ---
N/A
Apple ---
N/A
Amazon ---
N/A
Meta Platforms ---
N/A
CD Projekt ---
N/A
JSW ---
N/A
PKP Cargo ---
N/A
RECENZJE

TOP Brokerzy giełdowi

XTB logo
XTB ★ 93 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Bossa logo
Bossa ★ 92 %
Degiro logo
Degiro ★ 90 %
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
eToro logo
eToro ★ 90 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Finlio.pl logo