Finlio.pl logo
Menu
Finlio » 📈 Akcje » Genuine Parts Company

Akcje Genuine Parts Company (GPC) - Notowania, aktualny kurs, wykres, jak kupić, dywidenda 2023

Twój kapitał może być zagrożony*

Wykres akcji Genuine Parts Company

Notowania akcji Genuine Parts Company (GPC)
Normalna
Logarytmiczna
PLN
USD
EUR
1D
1W
1M
3M
6M
1Y
MAX

Informacje o akcjach Genuine Parts Company (GPC)

Genuine Parts Company to firma zajmująca się dystrybucją części zamiennych do samochodów oraz części i materiałów przemysłowych. Działa poprzez segmenty Automotive Parts Group i Industrial Parts Group.

Firma dostarcza części zamiennych do samochodów hybrydowych i elektrycznych, ciężarówek, SUV-ów, autobusów, motocykli, pojazdów rekreacyjnych, maszyn rolniczych, małych silników, sprzętu rolniczego, sprzętu morskiego i ciężkiego sprzętu. Oferuje również akcesoria i artykuły dostawcze używane przez różnych klientów rynku wtórnego, takich jak warsztaty naprawcze, stacje obsługi, operatorzy floty, dealerzy samochodów i ciężarówek, firmy leasingowe, linie autobusowe i ciężarowe, sklepy masowe, gospodarstwa rolne i osoby prywatne.

Firma dostarcza również części zamiennych przemysłowych i związane z nimi artykuły, takie jak łożyska, produkty mechaniczne i elektryczne do przekazywania energii, automatykę przemysłową i robotykę, węże, elementy hydrauliczne i pneumatyczne, artykuły przemysłowe i bezpieczeństwa oraz produkty do obsługi materiałów dla producentów oryginalnego wyposażenia, a także klientów zajmujących się konserwacją, naprawą i obsługą w branży maszyn i urządzeń, spożywczej i napojowej, leśnej, metalowej, papierniczej, górniczej, motoryzacyjnej, naftowej i gazowej, petrochemicznej, farmaceutycznej, wytwarzania energii, energii alternatywnej, sektora publicznego, transportu, portów i innych branż.

Ponadto, firma oferuje różne usługi i naprawy, takie jak montaż i naprawa skrzyń biegów, napędów hydraulicznych i pomp procesowych, naprawa wałów napędowych hydraulicznych, montaż i naprawa paneli elektrycznych, produkcja i montaż węży i uszczelek. Firma działa w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Francji, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemczech, Polsce, Holandii, Belgii, Hiszpanii, Portugalii, Australii, Nowej Zelandii, Meksyku, Indonezji i Singapurze.

Genuine Parts Company została założona w 1928 roku i ma siedzibę w Atlancie, w stanie Georgia.

Inwestuj w akcje Genuine Parts Company

Czy zastanawiasz się nad inwestowaniem w akcje Genuine Parts Company? Skorzystaj z wygody i dostępności oferowanej przez brokerów giełdowych. Platformy te zapewniają bezproblemowe doświadczenie, pozwalając na zakup i sprzedaż akcji Genuine Parts Company z łatwością.

Współpracując z renomowanymi firmami brokerskimi na giełdzie, takimi jak XTB, uzyskasz dostęp do aktualnych notowań i kursów akcji Genuine Parts Company. Otwarcie konta jest szybkie i proste, a inwestowanie w akcje Genuine Parts Company jest możliwe już po kilku minutach.

XTB to wiarygodny broker giełdowy w Polsce, który oferuje nie tylko przyjazne dla użytkownika interfejsy, ale również zapewnia cenne narzędzia i zasoby, które pomogą podejmować świadome decyzje inwestycyjne. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero zaczynasz, platforma XTB oferuje raporty badawcze, materiały edukacyjne i dostosowywalne portfele inwestycyjne, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Faworyt redakcji
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
  • Zakup i sprzedaż akcji i funduszy ETF wolne od opłat
  • Dobra obsługa klienta
  • Większe opłaty przy mniejszych zagraniach (nie dotyczy akcji i ETF-ów)
  • Brak niektórych popularnych instrumentów finansowych – opcji, obligacji, funduszy wzajemnych
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.

Skorzystaj z konkurencyjnych stawek prowizji, niskich wymagań dotyczących minimalnej wpłaty i możliwości dywersyfikacji swojego portfela inwestycyjnego za pomocą akcji Genuine Parts Company. Monitoruj aktualne notowania i kursy akcji Genuine Parts Company, aby podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

Jeśli jesteś gotowy do inwestowania w akcje Genuine Parts Company lub rozważasz inne możliwości inwestycyjne, polecamy sprawdzenie platformy XTB – renomowanego brokera giełdowego w Polsce. Rozpocznij swoją podróż ku potencjalnemu wzrostowi finansowemu, klikając tutaj, aby uzyskać więcej informacji o platformie XTB.


Więcej informacji o Genuine Parts Company (GPC)

Nazwa firmyGenuine Parts Company
TickerGPC
Oficjalna strona internetowahttps://www.genpt.com/
Data założenia1925
SektorTowary konsumpcyjne/usługi – luksusowe
BranżaDystrybutorzy
Wypłaca dywidendę

Genuine Parts Company cena akcji podczas ostatnich 2 tygodni

Data Wartość Ticker
27. 09. 2023 Ładowanie... GPC
26. 09. 2023 Ładowanie... GPC
25. 09. 2023 Ładowanie... GPC
24. 09. 2023 Ładowanie... GPC
23. 09. 2023 Ładowanie... GPC
22. 09. 2023 Ładowanie... GPC
21. 09. 2023 Ładowanie... GPC
20. 09. 2023 Ładowanie... GPC
19. 09. 2023 Ładowanie... GPC
18. 09. 2023 Ładowanie... GPC
17. 09. 2023 Ładowanie... GPC
16. 09. 2023 Ładowanie... GPC
15. 09. 2023 Ładowanie... GPC
14. 09. 2023 Ładowanie... GPC

Oceń akcje Genuine Parts Company


Akcje mogą Cię zainteresować:

Akcje
Surowce
Krypto
Indeksy
ETF
Cena 24h
Tesla ---
N/A
Coca-Cola ---
N/A
Apple ---
N/A
Amazon ---
N/A
Meta Platforms ---
N/A
CD Projekt ---
N/A
JSW ---
N/A
PKP Cargo ---
N/A
RECENZJE

TOP Brokerzy giełdowi

XTB logo
XTB ★ 93 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Bossa logo
Bossa ★ 92 %
Degiro logo
Degiro ★ 90 %
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
eToro logo
eToro ★ 90 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Finlio.pl logo