Finlio.pl logo
Menu
Finlio » 📈 Akcje » Etsy

Akcje Etsy (ETSY) - Notowania, aktualny kurs, wykres, jak kupić, dywidenda 2023

Twój kapitał może być zagrożony*

Wykres akcji Etsy

Notowania akcji Etsy (ETSY)
Normalna
Logarytmiczna
PLN
USD
EUR
1D
1W
1M
3M
6M
1Y
MAX

Informacje o akcjach Etsy (ETSY)

Etsy to firma, która prowadzi dwustronne platformy handlowe online, łączące kupujących i sprzedających w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Kanadzie, Australii, Francji i Indiach. Głównym rynkiem firmy jest Etsy.com, który łączy artystów i przedsiębiorców z różnymi konsumentami. Firma oferuje również Reverb, platformę handlową instrumentów muzycznych; Depop, platformę handlową odzieży używanej; oraz Elo7, platformę handlową w Brazylii, na której można znaleźć ręcznie robione i unikalne przedmioty.

Dodatkowo, firma oferuje różne usługi dla sprzedawców, w tym Etsy Payments, usługę przetwarzania płatności; Etsy Ads, platformę reklamową; oraz Shipping Labels, która umożliwia sprzedawcom w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Australii i Indiach zakup tanich etykiet przewozowych.

Ponadto, firma dostarcza różne narzędzia dla sprzedawców, w tym panel Shop Manager, centralne miejsce dla sprzedawców Etsy, które umożliwia zarządzanie zapasami, sprawdzanie statusu zamówień, otrzymywanie powiadomień o stałych klientach, dodawanie zdjęć, filmów z ofertami oraz zakup i drukowanie etykiet przewozowych.

Firma oferuje również zasoby edukacyjne, takie jak wpisy na blogu, samouczki wideo, Przewodnik Sprzedawcy Etsy, fora online na Etsy.com oraz wgląd w dane statystyczne. Istnieje również platforma Etsy Teams, która umożliwia nawiązywanie osobistych relacji z innymi sprzedawcami Etsy, oraz program Star Seller.

Według danych z 31 grudnia 2022 roku, firma połączyła łącznie 7,5 miliona aktywnych sprzedawców z 95,1 milionem aktywnych kupujących. Firma była wcześniej znana jako Indieco, Inc., a w czerwcu 2006 roku zmieniła nazwę na Etsy, Inc. Etsy, Inc. została założona w 2005 roku i ma swoją siedzibę w Brooklynie, w stanie Nowy Jork.

Inwestuj w akcje Etsy

Czy zastanawiasz się nad inwestowaniem w akcje Etsy? Skorzystaj z wygody i dostępności oferowanej przez brokerów giełdowych. Platformy te zapewniają bezproblemowe doświadczenie, pozwalając na zakup i sprzedaż akcji Etsy z łatwością.

Współpracując z renomowanymi firmami brokerskimi na giełdzie, takimi jak XTB, uzyskasz dostęp do aktualnych notowań i kursów akcji Etsy. Otwarcie konta jest szybkie i proste, a inwestowanie w akcje Etsy jest możliwe już po kilku minutach.

XTB to wiarygodny broker giełdowy w Polsce, który oferuje nie tylko przyjazne dla użytkownika interfejsy, ale również zapewnia cenne narzędzia i zasoby, które pomogą podejmować świadome decyzje inwestycyjne. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero zaczynasz, platforma XTB oferuje raporty badawcze, materiały edukacyjne i dostosowywalne portfele inwestycyjne, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Faworyt redakcji
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
  • Zakup i sprzedaż akcji i funduszy ETF wolne od opłat
  • Dobra obsługa klienta
  • Większe opłaty przy mniejszych zagraniach (nie dotyczy akcji i ETF-ów)
  • Brak niektórych popularnych instrumentów finansowych – opcji, obligacji, funduszy wzajemnych
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.

Skorzystaj z konkurencyjnych stawek prowizji, niskich wymagań dotyczących minimalnej wpłaty i możliwości dywersyfikacji swojego portfela inwestycyjnego za pomocą akcji Etsy. Monitoruj aktualne notowania i kursy akcji Etsy, aby podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

Jeśli jesteś gotowy do inwestowania w akcje Etsy lub rozważasz inne możliwości inwestycyjne, polecamy sprawdzenie platformy XTB – renomowanego brokera giełdowego w Polsce. Rozpocznij swoją podróż ku potencjalnemu wzrostowi finansowemu, klikając tutaj, aby uzyskać więcej informacji o platformie XTB.


Więcej informacji o Etsy (ETSY)

Nazwa firmyEtsy
TickerETSY
Oficjalna strona internetowahttps://investors.etsy.com/home/default.aspx
Data założenia2005
SektorTowary konsumpcyjne/usługi – luksusowe
BranżaInternetowa i detaliczna sprzedaż bezpośrednia
Wypłaca dywidendę

Etsy cena akcji podczas ostatnich 2 tygodni

Data Wartość Ticker
27. 09. 2023 Ładowanie... ETSY
26. 09. 2023 Ładowanie... ETSY
25. 09. 2023 Ładowanie... ETSY
24. 09. 2023 Ładowanie... ETSY
23. 09. 2023 Ładowanie... ETSY
22. 09. 2023 Ładowanie... ETSY
21. 09. 2023 Ładowanie... ETSY
20. 09. 2023 Ładowanie... ETSY
19. 09. 2023 Ładowanie... ETSY
18. 09. 2023 Ładowanie... ETSY
17. 09. 2023 Ładowanie... ETSY
16. 09. 2023 Ładowanie... ETSY
15. 09. 2023 Ładowanie... ETSY
14. 09. 2023 Ładowanie... ETSY

Oceń akcje Etsy


Akcje mogą Cię zainteresować:

Akcje
Surowce
Krypto
Indeksy
ETF
Cena 24h
Tesla ---
N/A
Coca-Cola ---
N/A
Apple ---
N/A
Amazon ---
N/A
Meta Platforms ---
N/A
CD Projekt ---
N/A
JSW ---
N/A
PKP Cargo ---
N/A
RECENZJE

TOP Brokerzy giełdowi

XTB logo
XTB ★ 93 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Bossa logo
Bossa ★ 92 %
Degiro logo
Degiro ★ 90 %
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
eToro logo
eToro ★ 90 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Finlio.pl logo