Finlio.pl logo
Menu
Finlio » 📈 Akcje » Energoinstal

Akcje Energoinstal (ENIPL) - Notowania, aktualny kurs, wykres, jak kupić, dywidenda 2023

Twój kapitał może być zagrożony*

Wykres akcji Energoinstal

Notowania akcji Energoinstal (ENI)
Normalna
Logarytmiczna
PLN
USD
EUR
1D
1W
1M
3M
6M
1Y
MAX

Informacje o akcjach Energoinstal (ENI)

Energoinstal S.A. to polska firma, która produkuje i sprzedaje kotły energetyczne w Polsce i za granicą. Oferuje kotły energetyczne i przemysłowe, palniki olejowe i gazowe, stacje redukcyjno-pomiarowe gazu/oleju, rurki żebrowane, konstrukcje stalowe, elementy sieci ciepłowniczej, zbiorniki ciśnieniowe oraz rurki powlekane.

Firma dostarcza również usługi montażu, naprawy i konserwacji kotłów parowych i wodnych dla energetyki i przemysłu, kotłów parowych na biopaliwa, kotłów do przetwarzania odpadów i urządzeń pomocniczych, kotłów olejowych/gazowych, generatorów pary odzyskującej ciepło, kotłów węglowych, kotłowni, konstrukcji wspierających kotły/budynki przemysłowe, urządzeń/systemów ochrony środowiska, sieci ciepłowniczych, sieci centralnego ogrzewania, wody i kanalizacji, sieci ciepła procesowego oraz chłodzonej wody, sieci wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i odsysających, a także produktów/systemów ze stali nierdzewnej w branży spożywczej, chemicznej i budowlanej oraz izolacji termicznych.

Ponadto firma zajmuje się projektowaniem i nadzorem nad konstrukcjami stalowymi, urządzeniami do wytwarzania energii oraz instalacjami technologicznymi. Oferuje również usługi ogólnobudowlane, takie jak budowa zakładów przemysłowych, a także budowa elektrociepłowni. Przeprowadza również prace badawcze w dziedzinie inżynierii materiałowej, spawania i obróbki cieplnej materiałów. Dodatkowo, firma oferuje różne testy właściwości metali i połączeń spawanych oraz usługi szkoleniowe.

Energoinstal S.A. oferuje również spawanie hybrydowe paneli palisadowych, rurki żebrowane spawane laserowo oraz pozycjonowanie robotów do cięcia laserowego. Obsługuje branże energetyczną, budowlaną oraz rynek maszyn elektrycznych. Firma została założona w 1949 roku i ma siedzibę w Katowicach, w Polsce. Energoinstal S.A. jest spółką zależną od W.A.M. Sp. z o.o.

Inwestuj w akcje Energoinstal

Czy zastanawiasz się nad inwestowaniem w akcje Energoinstal? Skorzystaj z wygody i dostępności oferowanej przez brokerów giełdowych. Platformy te zapewniają bezproblemowe doświadczenie, pozwalając na zakup i sprzedaż akcji Energoinstal z łatwością.

Współpracując z renomowanymi firmami brokerskimi na giełdzie, takimi jak XTB, uzyskasz dostęp do aktualnych notowań i kursów akcji Energoinstal. Otwarcie konta jest szybkie i proste, a inwestowanie w akcje Energoinstal jest możliwe już po kilku minutach.

XTB to wiarygodny broker giełdowy w Polsce, który oferuje nie tylko przyjazne dla użytkownika interfejsy, ale również zapewnia cenne narzędzia i zasoby, które pomogą podejmować świadome decyzje inwestycyjne. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero zaczynasz, platforma XTB oferuje raporty badawcze, materiały edukacyjne i dostosowywalne portfele inwestycyjne, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Faworyt redakcji
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
  • Zakup i sprzedaż akcji i funduszy ETF wolne od opłat
  • Dobra obsługa klienta
  • Większe opłaty przy mniejszych zagraniach (nie dotyczy akcji i ETF-ów)
  • Brak niektórych popularnych instrumentów finansowych – opcji, obligacji, funduszy wzajemnych
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.

Skorzystaj z konkurencyjnych stawek prowizji, niskich wymagań dotyczących minimalnej wpłaty i możliwości dywersyfikacji swojego portfela inwestycyjnego za pomocą akcji Energoinstal. Monitoruj aktualne notowania i kursy akcji Energoinstal, aby podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

Jeśli jesteś gotowy do inwestowania w akcje Energoinstal lub rozważasz inne możliwości inwestycyjne, polecamy sprawdzenie platformy XTB – renomowanego brokera giełdowego w Polsce. Rozpocznij swoją podróż ku potencjalnemu wzrostowi finansowemu, klikając tutaj, aby uzyskać więcej informacji o platformie XTB.


Więcej informacji o Energoinstal (ENIPL)

Nazwa firmyEnergoinstal
TickerENI
Oficjalna strona internetowahttps://www7.energoinstal.pl/en/investor-relations/presentations-for-investors/
Data założenia1949
SektorPrzemysł
BranżaMaszyny (sprzęt)
Wypłaca dywidendę

Energoinstal cena akcji podczas ostatnich 2 tygodni

Data Wartość Ticker
26. 09. 2023 Ładowanie... ENI
25. 09. 2023 Ładowanie... ENI
24. 09. 2023 Ładowanie... ENI
23. 09. 2023 Ładowanie... ENI
22. 09. 2023 Ładowanie... ENI
21. 09. 2023 Ładowanie... ENI
20. 09. 2023 Ładowanie... ENI
19. 09. 2023 Ładowanie... ENI
18. 09. 2023 Ładowanie... ENI
17. 09. 2023 Ładowanie... ENI
16. 09. 2023 Ładowanie... ENI
15. 09. 2023 Ładowanie... ENI
14. 09. 2023 Ładowanie... ENI
13. 09. 2023 Ładowanie... ENI

Oceń akcje Energoinstal


Akcje mogą Cię zainteresować:

Akcje
Surowce
Krypto
Indeksy
ETF
Cena 24h
Tesla ---
N/A
Coca-Cola ---
N/A
Apple ---
N/A
Amazon ---
N/A
Meta Platforms ---
N/A
CD Projekt ---
N/A
JSW ---
N/A
PKP Cargo ---
N/A
RECENZJE

TOP Brokerzy giełdowi

XTB logo
XTB ★ 93 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Bossa logo
Bossa ★ 92 %
Degiro logo
Degiro ★ 90 %
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
eToro logo
eToro ★ 90 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Finlio.pl logo