Finlio.pl logo
Menu
Finlio » 📈 Akcje » Dover Corporation

Akcje Dover Corporation (DOV) - Notowania, aktualny kurs, wykres, jak kupić, dywidenda 2023

Twój kapitał może być zagrożony*

Wykres akcji Dover Corporation

Notowania akcji Dover Corporation (DOV)
Normalna
Logarytmiczna
PLN
USD
EUR
1D
1W
1M
3M
6M
1Y
MAX

Informacje o akcjach Dover Corporation (DOV)

Dover Corporation jest globalnym dostawcą sprzętu, komponentów, materiałów eksploatacyjnych, oprogramowania i rozwiązań cyfrowych, a także usług wsparcia. Firma oferuje szeroki zakres produktów i usług na całym świecie.

Segment Produktów Inżynieryjnych zajmuje się dostarczaniem różnych urządzeń, komponentów, oprogramowania i rozwiązań używanych w serwisie posprzedażowym pojazdów, obsłudze odpadów stałych, automatyce przemysłowej, lotnictwie i obronie, wciągarkach przemysłowych i dźwigach oraz dozowaniu płynów. W ramach tego segmentu dostępne są również zaciski ręczne i zasilane, indeksery mechaniczne obrotowe i liniowe, przenośniki, jednostki pobierające i umieszczające, porty rękawiczek i manipulatory, a także chwytaki, prowadnice i efektory końcowe robotów.

Segment Czystej Energii i Tankowania oferuje komponenty, urządzenia, oprogramowanie i rozwiązania usługowe umożliwiające bezpieczny transport tradycyjnych i czystych paliw, substancji niebezpiecznych oraz obsługę sklepów convenience, stacji paliw i myjni samochodowych. Ten segment odpowiada również za łańcuch dostaw tych produktów.

Segment Obrazowania i Identyfikacji dostarcza precyzyjne urządzenia do znakowania i kodowania, inteligencję opakowań, urządzenia do śledzenia produktów, ochronę marek oraz urządzenia do cyfrowego druku tekstylnego. W ramach tego segmentu dostępne są również materiały eksploatacyjne, oprogramowanie i usługi dla branży opakowaniowej, dóbr konsumenckich, farmaceutycznej, przemysłu produkcyjnego, mody i odzieży oraz innych rynków końcowych.

Segment Pompy i Rozwiązania Procesowe specjalizuje się w produkcji specjalistycznych pomp, złączek, przepływomierzy, rozwiązań do łączenia płynów, urządzeń do przetwarzania tworzyw sztucznych i polimerów oraz komponentów inżynieryjnych dla maszyn obrotowych i posuwisto-zwrotnych.

Segment Klimatyzacji i Technologii Zrównoważonego Rozwoju zajmuje się produkcją systemów chłodniczych, witryn chłodniczych, drzwi komercyjnych lodówek i zamrażarek oraz wymienników ciepła o płytach lutowanych. Produkty te znajdują zastosowanie w przemyśle grzewczym i chłodniczym, a także w klimatyzacji domowej.

Firma sprzedaje swoje produkty bezpośrednio oraz za pośrednictwem sieci dystrybutorów. Dover Corporation została założona w 1947 roku i ma swoją siedzibę w Downers Grove w stanie Illinois.

Inwestuj w akcje Dover Corporation

Czy zastanawiasz się nad inwestowaniem w akcje Dover Corporation? Skorzystaj z wygody i dostępności oferowanej przez brokerów giełdowych. Platformy te zapewniają bezproblemowe doświadczenie, pozwalając na zakup i sprzedaż akcji Dover Corporation z łatwością.

Współpracując z renomowanymi firmami brokerskimi na giełdzie, takimi jak XTB, uzyskasz dostęp do aktualnych notowań i kursów akcji Dover Corporation. Otwarcie konta jest szybkie i proste, a inwestowanie w akcje Dover Corporation jest możliwe już po kilku minutach.

XTB to wiarygodny broker giełdowy w Polsce, który oferuje nie tylko przyjazne dla użytkownika interfejsy, ale również zapewnia cenne narzędzia i zasoby, które pomogą podejmować świadome decyzje inwestycyjne. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero zaczynasz, platforma XTB oferuje raporty badawcze, materiały edukacyjne i dostosowywalne portfele inwestycyjne, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Faworyt redakcji
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
  • Zakup i sprzedaż akcji i funduszy ETF wolne od opłat
  • Dobra obsługa klienta
  • Większe opłaty przy mniejszych zagraniach (nie dotyczy akcji i ETF-ów)
  • Brak niektórych popularnych instrumentów finansowych – opcji, obligacji, funduszy wzajemnych
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.

Skorzystaj z konkurencyjnych stawek prowizji, niskich wymagań dotyczących minimalnej wpłaty i możliwości dywersyfikacji swojego portfela inwestycyjnego za pomocą akcji Dover Corporation. Monitoruj aktualne notowania i kursy akcji Dover Corporation, aby podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

Jeśli jesteś gotowy do inwestowania w akcje Dover Corporation lub rozważasz inne możliwości inwestycyjne, polecamy sprawdzenie platformy XTB – renomowanego brokera giełdowego w Polsce. Rozpocznij swoją podróż ku potencjalnemu wzrostowi finansowemu, klikając tutaj, aby uzyskać więcej informacji o platformie XTB.


Więcej informacji o Dover Corporation (DOV)

Nazwa firmyDover Corporation
TickerDOV
Oficjalna strona internetowahttps://www.dovercorporation.com/
Data założenia1955
SektorPrzemysł
BranżaMaszyny (sprzęt)
Wypłaca dywidendę

Dover Corporation cena akcji podczas ostatnich 2 tygodni

Data Wartość Ticker
30. 09. 2023 Ładowanie... DOV
29. 09. 2023 Ładowanie... DOV
28. 09. 2023 Ładowanie... DOV
27. 09. 2023 Ładowanie... DOV
26. 09. 2023 Ładowanie... DOV
25. 09. 2023 Ładowanie... DOV
24. 09. 2023 Ładowanie... DOV
23. 09. 2023 Ładowanie... DOV
22. 09. 2023 Ładowanie... DOV
21. 09. 2023 Ładowanie... DOV
20. 09. 2023 Ładowanie... DOV
19. 09. 2023 Ładowanie... DOV
18. 09. 2023 Ładowanie... DOV
17. 09. 2023 Ładowanie... DOV

Oceń akcje Dover Corporation


Akcje mogą Cię zainteresować:

Akcje
Surowce
Krypto
Indeksy
ETF
Cena 24h
Tesla ---
N/A
Coca-Cola ---
N/A
Apple ---
N/A
Amazon ---
N/A
Meta Platforms ---
N/A
CD Projekt ---
N/A
JSW ---
N/A
PKP Cargo ---
N/A
RECENZJE

TOP Brokerzy giełdowi

XTB logo
XTB ★ 93 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Bossa logo
Bossa ★ 92 %
Degiro logo
Degiro ★ 90 %
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
eToro logo
eToro ★ 90 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Finlio.pl logo