Finlio.pl logo
Menu
Finlio » 📈 Akcje » Deere & Co

Akcje Deere & Co (DE) - Notowania, aktualny kurs, wykres, jak kupić, dywidenda 2023

Twój kapitał może być zagrożony*

Wykres akcji Deere & Co

Notowania akcji Deere & Co (DE)
Normalna
Logarytmiczna
PLN
USD
EUR
1D
1W
1M
3M
6M
1Y
MAX

Informacje o akcjach Deere & Co (DE)

Deere & Company to firma, która produkuje i dystrybuuje różnego rodzaju sprzęt na całym świecie. Firma działa w czterech segmentach:

1. Produkcja i Precyzyjne Rolnictwo: dostarcza średniej wielkości traktory, kombajny, zbieracze i zrywacze bawełny, kombajny do zbioru trzciny cukrowej, sprzęt do zbioru z przodu, ładowarki do trzciny cukrowej, przyczepy do przewozu ziemi, a także maszyny do uprawy i siewu, a także sprzęt do aplikacji, w tym opryskiwacze i maszyny do zarządzania składnikami odżywczymi i przygotowania gleby dla producentów zbóż.

2. Małe Rolnictwo i Trawa: oferuje traktory użytkowe oraz związane z nimi ładowarki i osprzęt; sprzęt do pielęgnacji trawników i użytków, w tym sprzęt do koszenia trawników, sprzęt do komercyjnego koszenia trawników, sprzęt do pól golfowych i pojazdy użytkowe, a także narzędzia do koszenia, uprawy, odśnieżania i usuwania odpadów, aeracji, pielęgnacji trawników rezydencjalnych, komercyjnych, golfowych i sportowych; inne produkty do użytku na zewnątrz; oraz sprzęt do siana i paszy. Ten segment również odsprzedaje produkty innych producentów. Obsługuje producentów mleka i bydła, producentów roślin uprawnych oraz klientów z branży trawnikowej i użytkowej.

3. Budownictwo i Leśnictwo: dostarcza różnego rodzaju koparko-ładowarki, spycharki i ładowarki gąsienicowe, ładowarki na cztery koła, koparki, równiarki, wywrotki terenowe, ładowarki krajobrazowe i kompaktowe, frezarki, walcarki, kruszarki, ekrany, zakłady asfaltowe, wyciągarki do drewna, zrywacze drzew, ładowarki do drewna i przewoźniki, harwesterzy drzew, a także osprzęt; oraz sprzęt do budowy dróg.

4. Usługi Finansowe: finansuje sprzedaż i leasing sprzętu rolniczego i do pielęgnacji trawników, a także sprzętu budowlanego i leśnego. Oferuje również finansowanie hurtowe dla dealerów wymienionego sprzętu; oraz przedłużone gwarancje na sprzęt, a także finansuje detaliczne konta obrotowe.

Deere & Company została założona w 1837 roku i ma siedzibę w Moline, Illinois.

Inwestuj w akcje Deere & Co

Czy zastanawiasz się nad inwestowaniem w akcje Deere & Co? Skorzystaj z wygody i dostępności oferowanej przez brokerów giełdowych. Platformy te zapewniają bezproblemowe doświadczenie, pozwalając na zakup i sprzedaż akcji Deere & Co z łatwością.

Współpracując z renomowanymi firmami brokerskimi na giełdzie, takimi jak XTB, uzyskasz dostęp do aktualnych notowań i kursów akcji Deere & Co. Otwarcie konta jest szybkie i proste, a inwestowanie w akcje Deere & Co jest możliwe już po kilku minutach.

XTB to wiarygodny broker giełdowy w Polsce, który oferuje nie tylko przyjazne dla użytkownika interfejsy, ale również zapewnia cenne narzędzia i zasoby, które pomogą podejmować świadome decyzje inwestycyjne. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero zaczynasz, platforma XTB oferuje raporty badawcze, materiały edukacyjne i dostosowywalne portfele inwestycyjne, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Faworyt redakcji
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
  • Zakup i sprzedaż akcji i funduszy ETF wolne od opłat
  • Dobra obsługa klienta
  • Większe opłaty przy mniejszych zagraniach (nie dotyczy akcji i ETF-ów)
  • Brak niektórych popularnych instrumentów finansowych – opcji, obligacji, funduszy wzajemnych
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.

Skorzystaj z konkurencyjnych stawek prowizji, niskich wymagań dotyczących minimalnej wpłaty i możliwości dywersyfikacji swojego portfela inwestycyjnego za pomocą akcji Deere & Co. Monitoruj aktualne notowania i kursy akcji Deere & Co, aby podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

Jeśli jesteś gotowy do inwestowania w akcje Deere & Co lub rozważasz inne możliwości inwestycyjne, polecamy sprawdzenie platformy XTB – renomowanego brokera giełdowego w Polsce. Rozpocznij swoją podróż ku potencjalnemu wzrostowi finansowemu, klikając tutaj, aby uzyskać więcej informacji o platformie XTB.


Więcej informacji o Deere & Co (DE)

Nazwa firmyDeere & Co
TickerDE
Oficjalna strona internetowahttps://www.deere.com/en/index.html
Data założenia1837
SektorPrzemysł
BranżaMaszyny (sprzęt)
Wypłaca dywidendę

Deere & Co cena akcji podczas ostatnich 2 tygodni

Data Wartość Ticker
30. 09. 2023 Ładowanie... DE
29. 09. 2023 Ładowanie... DE
28. 09. 2023 Ładowanie... DE
27. 09. 2023 Ładowanie... DE
26. 09. 2023 Ładowanie... DE
25. 09. 2023 Ładowanie... DE
24. 09. 2023 Ładowanie... DE
23. 09. 2023 Ładowanie... DE
22. 09. 2023 Ładowanie... DE
21. 09. 2023 Ładowanie... DE
20. 09. 2023 Ładowanie... DE
19. 09. 2023 Ładowanie... DE
18. 09. 2023 Ładowanie... DE
17. 09. 2023 Ładowanie... DE

Oceń akcje Deere & Co


Akcje mogą Cię zainteresować:

Akcje
Surowce
Krypto
Indeksy
ETF
Cena 24h
Tesla ---
N/A
Coca-Cola ---
N/A
Apple ---
N/A
Amazon ---
N/A
Meta Platforms ---
N/A
CD Projekt ---
N/A
JSW ---
N/A
PKP Cargo ---
N/A
RECENZJE

TOP Brokerzy giełdowi

XTB logo
XTB ★ 93 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Bossa logo
Bossa ★ 92 %
Degiro logo
Degiro ★ 90 %
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
eToro logo
eToro ★ 90 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Finlio.pl logo