Finlio.pl logo
Menu
Finlio » 📈 Akcje » CVS Health

Akcje CVS Health (CVS) - Notowania, aktualny kurs, wykres, jak kupić, dywidenda 2023

Twój kapitał może być zagrożony*

Wykres akcji CVS Health

Notowania akcji CVS Health (CVS)
Normalna
Logarytmiczna
PLN
USD
EUR
1D
1W
1M
3M
6M
1Y
MAX

Informacje o akcjach CVS Health (CVS)

CVS Health Corporation to firma, która zajmuje się świadczeniem usług zdrowotnych w Stanach Zjednoczonych. Działa poprzez segmenty: Ubezpieczenia Zdrowotne, Usługi Farmaceutyczne oraz Detaliczne/Opieka Długoterminowa.

W segmencie Ubezpieczenia Zdrowotne oferuje tradycyjne, dobrowolne i skierowane do konsumentów produkty ubezpieczeniowe zdrowotne oraz związane z nimi usługi. Obsługuje grupy pracodawców, osoby indywidualne, studentów, pracowników na część etatu i godzinówki, plany zdrowotne, dostawców opieki zdrowotnej, jednostki rządowe, plany sponsorowane przez rząd, grupy związkowe i pracowników pracujących za granicą.

Segment Usług Farmaceutycznych oferuje rozwiązania w zakresie zarządzania korzyściami farmaceutycznymi, w tym projektowanie i administrowanie planami, zarządzanie formularzem leków, zarządzanie siecią aptek detalicznych, apteką wysyłkową, apteką specjalistyczną i infuzyjną, klinicznymi usługami zarządzania chorobami i wydatkami medycznymi. Obsługuje pracodawców, firmy ubezpieczeniowe, związki zawodowe, grupy pracowników rządowych, plany zdrowotne, plany leków na receptę, plany zarządzane przez Medicaid, plany oferowane na publicznych i prywatnych giełdach ubezpieczeń zdrowotnych, inne sponsorujące plany świadczeń zdrowotnych oraz osoby indywidualne. W tym segmencie firma prowadzi specjalistyczne apteki detaliczne oraz apteki wysyłkowe, a także oddziały świadczące usługi infuzji i żywienia dojelitowego.

Segment Detaliczny/Opieka Długoterminowa sprzedaje leki na receptę i bez recepty, produkty związane z zdrowiem i urodą oraz produkty do pielęgnacji osobistej. Oferuje również usługi opieki zdrowotnej poprzez swoje kliniki medyczne MinuteClinic. W tym segmencie firma dystrybuuje leki na receptę oraz świadczy związane z nimi usługi doradcze i inne usługi dodatkowe dla placówek opieki i innych miejsc opieki. Firma była wcześniej znana jako CVS Caremark Corporation i zmieniła swoją nazwę na CVS Health Corporation we wrześniu 2014 roku. CVS Health Corporation została założona w 1996 roku i ma swoją siedzibę w Woonsocket, w stanie Rhode Island.

Inwestuj w akcje CVS Health

Czy zastanawiasz się nad inwestowaniem w akcje CVS Health? Skorzystaj z wygody i dostępności oferowanej przez brokerów giełdowych. Platformy te zapewniają bezproblemowe doświadczenie, pozwalając na zakup i sprzedaż akcji CVS Health z łatwością.

Współpracując z renomowanymi firmami brokerskimi na giełdzie, takimi jak XTB, uzyskasz dostęp do aktualnych notowań i kursów akcji CVS Health. Otwarcie konta jest szybkie i proste, a inwestowanie w akcje CVS Health jest możliwe już po kilku minutach.

XTB to wiarygodny broker giełdowy w Polsce, który oferuje nie tylko przyjazne dla użytkownika interfejsy, ale również zapewnia cenne narzędzia i zasoby, które pomogą podejmować świadome decyzje inwestycyjne. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero zaczynasz, platforma XTB oferuje raporty badawcze, materiały edukacyjne i dostosowywalne portfele inwestycyjne, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Faworyt redakcji
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
  • Zakup i sprzedaż akcji i funduszy ETF wolne od opłat
  • Dobra obsługa klienta
  • Większe opłaty przy mniejszych zagraniach (nie dotyczy akcji i ETF-ów)
  • Brak niektórych popularnych instrumentów finansowych – opcji, obligacji, funduszy wzajemnych
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.

Skorzystaj z konkurencyjnych stawek prowizji, niskich wymagań dotyczących minimalnej wpłaty i możliwości dywersyfikacji swojego portfela inwestycyjnego za pomocą akcji CVS Health. Monitoruj aktualne notowania i kursy akcji CVS Health, aby podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

Jeśli jesteś gotowy do inwestowania w akcje CVS Health lub rozważasz inne możliwości inwestycyjne, polecamy sprawdzenie platformy XTB – renomowanego brokera giełdowego w Polsce. Rozpocznij swoją podróż ku potencjalnemu wzrostowi finansowemu, klikając tutaj, aby uzyskać więcej informacji o platformie XTB.


Więcej informacji o CVS Health (CVS)

Nazwa firmyCVS Health
TickerCVS
Oficjalna strona internetowahttps://investors.cvshealth.com/
Data założenia1963
SektorOpieka zdrowotna
BranżaDostawcy usług i opieki zdrowotnej
Wypłaca dywidendę

CVS Health cena akcji podczas ostatnich 2 tygodni

Data Wartość Ticker
30. 09. 2023 Ładowanie... CVS
29. 09. 2023 Ładowanie... CVS
28. 09. 2023 Ładowanie... CVS
27. 09. 2023 Ładowanie... CVS
26. 09. 2023 Ładowanie... CVS
25. 09. 2023 Ładowanie... CVS
24. 09. 2023 Ładowanie... CVS
23. 09. 2023 Ładowanie... CVS
22. 09. 2023 Ładowanie... CVS
21. 09. 2023 Ładowanie... CVS
20. 09. 2023 Ładowanie... CVS
19. 09. 2023 Ładowanie... CVS
18. 09. 2023 Ładowanie... CVS
17. 09. 2023 Ładowanie... CVS

Oceń akcje CVS Health


Akcje mogą Cię zainteresować:

Akcje
Surowce
Krypto
Indeksy
ETF
Cena 24h
Tesla ---
N/A
Coca-Cola ---
N/A
Apple ---
N/A
Amazon ---
N/A
Meta Platforms ---
N/A
CD Projekt ---
N/A
JSW ---
N/A
PKP Cargo ---
N/A
RECENZJE

TOP Brokerzy giełdowi

XTB logo
XTB ★ 93 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Bossa logo
Bossa ★ 92 %
Degiro logo
Degiro ★ 90 %
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
eToro logo
eToro ★ 90 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Finlio.pl logo