Finlio.pl logo
Menu
Finlio » 📈 Akcje » Crédit Agricole

Akcje Crédit Agricole (ACA) - Notowania, aktualny kurs, wykres, jak kupić, dywidenda 2023

Twój kapitał może być zagrożony*

Wykres akcji Crédit Agricole

Notowania akcji Crédit Agricole (ACA)
Normalna
Logarytmiczna
PLN
USD
EUR
1D
1W
1M
3M
6M
1Y
MAX

Informacje o akcjach Crédit Agricole (ACA)

Crédit Agricole S.A. to firma, która oferuje produkty i usługi bankowe, ubezpieczeniowe oraz bankowość inwestycyjną we Francji, we Włoszech, w pozostałej części Europy i na arenie międzynarodowej. Firma działa w ramach pięciu segmentów: gromadzenie aktywów, obsługa dużych klientów, specjalistyczne usługi finansowe, bankowość detaliczna we Francji – LCL oraz bankowość detaliczna międzynarodowa.

Crédit Agricole S.A. oferuje szeroki zakres produktów i usług bankowych, w tym konta oszczędnościowe, bieżące i rynku pieniężnego, depozyty, finansowanie, usługi płatnicze i zarządzanie przepływem gotówki, produkty finansowe dla konsumentów oraz usługi bankowe i specjalistyczne usługi finansowe. Firma świadczy również usługi zarządzania majątkiem, oferując różnorodne rozwiązania oszczędnościowe i inwestycyjne w tradycyjne lub rzeczowe aktywa, a także produkty ubezpieczeniowe na życie/emerytalne, ubezpieczenia od śmierci i niezdolności do pracy/wierzyciela/grupy oraz ubezpieczenia majątkowe i komunikacyjne.

Ponadto, Crédit Agricole S.A. oferuje rozwiązania finansowania inwestycji w nieruchomości i wyposażenie, finansowanie należności handlowych i rozwiązania zarządzania dla firm, usługi finansowania projektów związanych z energią odnawialną i infrastrukturą publiczną, a także usługi leasingowe. Firma świadczy również usługi bankowości inwestycyjnej, finansowania strukturalnego, finansowania handlu międzynarodowego, bankowości komercyjnej, rynku kapitałowego i syndykacji.

Crédit Agricole S.A. oferuje również rozwiązania z zakresu obsługi aktywów dla produktów inwestycyjnych oraz różnych klas aktywów, takich jak wykonawstwo, rozliczenia, wymiana walut, pożyczki i pożyczki zabezpieczone, przechowywanie, bank depozytariuszowy, administracja funduszami, rozwiązania outsourcingu środkowego biura oraz wsparcie dystrybucji funduszy i usługi dla emitentów. Firma oferuje również usługi bankowości internetowej.

Crédit Agricole S.A. obsługuje klientów detalicznych, firmy, banki i instytucje finansowe, agencje rządowe oraz władze lokalne. Firma została założona w 1894 roku i ma swoją siedzibę w Montrouge we Francji. Crédit Agricole S.A. działa jako spółka zależna od SAS Rue La Boétie.

Inwestuj w akcje Crédit Agricole

Czy zastanawiasz się nad inwestowaniem w akcje Crédit Agricole? Skorzystaj z wygody i dostępności oferowanej przez brokerów giełdowych. Platformy te zapewniają bezproblemowe doświadczenie, pozwalając na zakup i sprzedaż akcji Crédit Agricole z łatwością.

Współpracując z renomowanymi firmami brokerskimi na giełdzie, takimi jak XTB, uzyskasz dostęp do aktualnych notowań i kursów akcji Crédit Agricole. Otwarcie konta jest szybkie i proste, a inwestowanie w akcje Crédit Agricole jest możliwe już po kilku minutach.

XTB to wiarygodny broker giełdowy w Polsce, który oferuje nie tylko przyjazne dla użytkownika interfejsy, ale również zapewnia cenne narzędzia i zasoby, które pomogą podejmować świadome decyzje inwestycyjne. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero zaczynasz, platforma XTB oferuje raporty badawcze, materiały edukacyjne i dostosowywalne portfele inwestycyjne, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Faworyt redakcji
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
  • Zakup i sprzedaż akcji i funduszy ETF wolne od opłat
  • Dobra obsługa klienta
  • Większe opłaty przy mniejszych zagraniach (nie dotyczy akcji i ETF-ów)
  • Brak niektórych popularnych instrumentów finansowych – opcji, obligacji, funduszy wzajemnych
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.

Skorzystaj z konkurencyjnych stawek prowizji, niskich wymagań dotyczących minimalnej wpłaty i możliwości dywersyfikacji swojego portfela inwestycyjnego za pomocą akcji Crédit Agricole. Monitoruj aktualne notowania i kursy akcji Crédit Agricole, aby podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

Jeśli jesteś gotowy do inwestowania w akcje Crédit Agricole lub rozważasz inne możliwości inwestycyjne, polecamy sprawdzenie platformy XTB – renomowanego brokera giełdowego w Polsce. Rozpocznij swoją podróż ku potencjalnemu wzrostowi finansowemu, klikając tutaj, aby uzyskać więcej informacji o platformie XTB.


Więcej informacji o Crédit Agricole (ACA)

Nazwa firmyCrédit Agricole
TickerACA
Oficjalna strona internetowahttps://www.credit-agricole.com/en/finance/finance
Data założenia1894
SektorUsługi finansowe
BranżaBanki
Wypłaca dywidendę

Crédit Agricole cena akcji podczas ostatnich 2 tygodni

Data Wartość Ticker
26. 09. 2023 Ładowanie... ACA
25. 09. 2023 Ładowanie... ACA
24. 09. 2023 Ładowanie... ACA
23. 09. 2023 Ładowanie... ACA
22. 09. 2023 Ładowanie... ACA
21. 09. 2023 Ładowanie... ACA
20. 09. 2023 Ładowanie... ACA
19. 09. 2023 Ładowanie... ACA
18. 09. 2023 Ładowanie... ACA
17. 09. 2023 Ładowanie... ACA
16. 09. 2023 Ładowanie... ACA
15. 09. 2023 Ładowanie... ACA
14. 09. 2023 Ładowanie... ACA
13. 09. 2023 Ładowanie... ACA

Oceń akcje Crédit Agricole


Akcje mogą Cię zainteresować:

Akcje
Surowce
Krypto
Indeksy
ETF
Cena 24h
Tesla ---
N/A
Coca-Cola ---
N/A
Apple ---
N/A
Amazon ---
N/A
Meta Platforms ---
N/A
CD Projekt ---
N/A
JSW ---
N/A
PKP Cargo ---
N/A
RECENZJE

TOP Brokerzy giełdowi

XTB logo
XTB ★ 93 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Bossa logo
Bossa ★ 92 %
Degiro logo
Degiro ★ 90 %
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
eToro logo
eToro ★ 90 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Finlio.pl logo