Finlio.pl logo
Menu
Finlio » 📈 Akcje » Covestro

Akcje Covestro (1COV) - Notowania, aktualny kurs, wykres, jak kupić, dywidenda 2023

Twój kapitał może być zagrożony*

Wykres akcji Covestro

Notowania akcji Covestro (1COV)
Normalna
Logarytmiczna
PLN
USD
EUR
1D
1W
1M
3M
6M
1Y
MAX

Informacje o akcjach Covestro (1COV)

Covestro AG jest dostawcą wysokowydajnych materiałów polimerowych i powiązanych z nimi rozwiązań aplikacyjnych. Działa w dwóch segmentach: Materiały Wydajnościowe oraz Rozwiązania i Specjalistyczne Produkty.

Segment Materiałów Wydajnościowych zajmuje się rozwojem, produkcją i dostarczaniem materiałów o wysokiej wydajności, takich jak poliuretany i poliwęglany, oraz surowców chemicznych, takich jak difenyloometanodiizocyjanian (MDI), toluilendiizocyjanian, długocząsteczkowe poliole i żywice poliwęglanowe. Te materiały znajdują zastosowanie w przemyśle meblarskim, obróbce drewna, budownictwie, motoryzacji, branży transportowej, a także w konstrukcjach dachowych, izolacji budynków i lodówek, materacach, fotelach samochodowych i innych aplikacjach.

Segment Rozwiązań i Specjalistycznych Produktów obejmuje szeroki zakres produktów polimerowych, takich jak poliwęglany, prekursory do powłok i klejów, specjalistyczne MDI i poliole, termoplastyczne poliuretany, folie specjalistyczne i elastomery. Te produkty znajdują zastosowanie w branży motoryzacyjnej i transportowej, elektrycznej, elektronicznej i sprzętów gospodarstwa domowego, budownictwie oraz branży medycznej, a także w żywicach kompozytowych do łopat turbin wiatrowych, obudowach laptopów i reflektorach.

Firma sprzedaje swoje produkty za pośrednictwem domów handlowych i dystrybutorów. Działa na terenie Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki, Ameryki Łacińskiej, Stanów Zjednoczonych, Kanady i Chińskiej Republiki Ludowej. Covestro AG została założona w 1863 roku i ma swoją siedzibę w Leverkusen w Niemczech.

Inwestuj w akcje Covestro

Czy zastanawiasz się nad inwestowaniem w akcje Covestro? Skorzystaj z wygody i dostępności oferowanej przez brokerów giełdowych. Platformy te zapewniają bezproblemowe doświadczenie, pozwalając na zakup i sprzedaż akcji Covestro z łatwością.

Współpracując z renomowanymi firmami brokerskimi na giełdzie, takimi jak XTB, uzyskasz dostęp do aktualnych notowań i kursów akcji Covestro. Otwarcie konta jest szybkie i proste, a inwestowanie w akcje Covestro jest możliwe już po kilku minutach.

XTB to wiarygodny broker giełdowy w Polsce, który oferuje nie tylko przyjazne dla użytkownika interfejsy, ale również zapewnia cenne narzędzia i zasoby, które pomogą podejmować świadome decyzje inwestycyjne. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero zaczynasz, platforma XTB oferuje raporty badawcze, materiały edukacyjne i dostosowywalne portfele inwestycyjne, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Faworyt redakcji
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
  • Zakup i sprzedaż akcji i funduszy ETF wolne od opłat
  • Dobra obsługa klienta
  • Większe opłaty przy mniejszych zagraniach (nie dotyczy akcji i ETF-ów)
  • Brak niektórych popularnych instrumentów finansowych – opcji, obligacji, funduszy wzajemnych
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.

Skorzystaj z konkurencyjnych stawek prowizji, niskich wymagań dotyczących minimalnej wpłaty i możliwości dywersyfikacji swojego portfela inwestycyjnego za pomocą akcji Covestro. Monitoruj aktualne notowania i kursy akcji Covestro, aby podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

Jeśli jesteś gotowy do inwestowania w akcje Covestro lub rozważasz inne możliwości inwestycyjne, polecamy sprawdzenie platformy XTB – renomowanego brokera giełdowego w Polsce. Rozpocznij swoją podróż ku potencjalnemu wzrostowi finansowemu, klikając tutaj, aby uzyskać więcej informacji o platformie XTB.


Więcej informacji o Covestro (1COV)

Nazwa firmyCovestro
Ticker1COV
Oficjalna strona internetowahttps://www.covestro.com/en/investors
Data założenia2015
SektorSurowce
BranżaŚrodki chemiczne
Wypłaca dywidendę

Covestro cena akcji podczas ostatnich 2 tygodni

Data Wartość Ticker
05. 12. 2023 Ładowanie... 1COV
04. 12. 2023 Ładowanie... 1COV
03. 12. 2023 Ładowanie... 1COV
02. 12. 2023 Ładowanie... 1COV
01. 12. 2023 Ładowanie... 1COV
30. 11. 2023 Ładowanie... 1COV
29. 11. 2023 Ładowanie... 1COV
28. 11. 2023 Ładowanie... 1COV
27. 11. 2023 Ładowanie... 1COV
26. 11. 2023 Ładowanie... 1COV
25. 11. 2023 Ładowanie... 1COV
24. 11. 2023 Ładowanie... 1COV
23. 11. 2023 Ładowanie... 1COV
22. 11. 2023 Ładowanie... 1COV

Oceń akcje Covestro


Akcje mogą Cię zainteresować:

Akcje
Surowce
Krypto
Indeksy
ETF
Cena 24h
Tesla ---
N/A
Coca-Cola ---
N/A
Apple ---
N/A
Amazon ---
N/A
Meta Platforms ---
N/A
CD Projekt ---
N/A
JSW ---
N/A
PKP Cargo ---
N/A
RECENZJE

TOP Brokerzy giełdowi

XTB logo
XTB ★ 93 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Bossa logo
Bossa ★ 92 %
Degiro logo
Degiro ★ 90 %
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
eToro logo
eToro ★ 90 %
76% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Finlio.pl logo