Finlio.pl logo
Menu
Finlio » 📈 Akcje » Charter Communications

Akcje Charter Communications (CHTR) - Notowania, aktualny kurs, wykres, jak kupić, dywidenda 2023

Twój kapitał może być zagrożony*

Wykres akcji Charter Communications

Notowania akcji Charter Communications (CHTR)
Normalna
Logarytmiczna
PLN
USD
EUR
1D
1W
1M
3M
6M
1Y
MAX

Informacje o akcjach Charter Communications (CHTR)

Charter Communications, Inc. to firma, która dostarcza szerokopasmowe połączenie internetowe oraz usługi kablowe dla klientów indywidualnych i biznesowych w Stanach Zjednoczonych. Oferuje abonamentowe usługi internetowe, wideo, mobilne i głosowe, a także szeroką gamę usług łączności szerokopasmowej, takich jak stałe połączenie internetowe, WiFi i mobilne. Firma zapewnia również pakiet zabezpieczeń, który chroni komputery przed wirusami, szkodliwym oprogramowaniem i zagrożeniami ze strony złośliwych użytkowników.

Charter Communications oferuje również usługi komunikacji głosowej, wykorzystując technologię VoIP (Voice over Internet Protocol), oraz rozwiązania komunikacji szerokopasmowej, takie jak dostęp do internetu, sieci danych, łączność światłowodową, rozrywkę wideo i usługi telefoniczne dla wież komórkowych i biurowców dla firm i organizacji telekomunikacyjnych. Dodatkowo, firma świadczy usługi mobilne, programowanie wideo, statyczne adresy IP, biznesowe WiFi, usługi poczty elektronicznej i zabezpieczeń. Reklamuje się lokalnie na różnych platformach dla sieci takich jak TBS, CNN i ESPN, sprzedaje reklamy lokalnym kanałom sportowym i informacyjnym, a także oferuje Audience App, która umożliwia tworzenie kampanii telewizyjnych dla lokalnych reklamodawców opartych na danych.

Ponadto, firma oferuje produkty komunikacyjne i rozwiązania zarządzane, usługi łączności danych dla operatorów mobilnych i stacjonarnych na zasadzie hurtowej oraz posiada i zarządza regionalnymi sieciami sportowymi i informacyjnymi. Obsługuje około 32 milionów klientów w 41 stanach. Firma została założona w 1993 roku i ma swoją siedzibę w Stamford, Connecticut.

Inwestuj w akcje Charter Communications

Czy zastanawiasz się nad inwestowaniem w akcje Charter Communications? Skorzystaj z wygody i dostępności oferowanej przez brokerów giełdowych. Platformy te zapewniają bezproblemowe doświadczenie, pozwalając na zakup i sprzedaż akcji Charter Communications z łatwością.

Współpracując z renomowanymi firmami brokerskimi na giełdzie, takimi jak XTB, uzyskasz dostęp do aktualnych notowań i kursów akcji Charter Communications. Otwarcie konta jest szybkie i proste, a inwestowanie w akcje Charter Communications jest możliwe już po kilku minutach.

XTB to wiarygodny broker giełdowy w Polsce, który oferuje nie tylko przyjazne dla użytkownika interfejsy, ale również zapewnia cenne narzędzia i zasoby, które pomogą podejmować świadome decyzje inwestycyjne. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero zaczynasz, platforma XTB oferuje raporty badawcze, materiały edukacyjne i dostosowywalne portfele inwestycyjne, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Faworyt redakcji
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
  • Zakup i sprzedaż akcji i funduszy ETF wolne od opłat
  • Dobra obsługa klienta
  • Większe opłaty przy mniejszych zagraniach (nie dotyczy akcji i ETF-ów)
  • Brak niektórych popularnych instrumentów finansowych – opcji, obligacji, funduszy wzajemnych
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.

Skorzystaj z konkurencyjnych stawek prowizji, niskich wymagań dotyczących minimalnej wpłaty i możliwości dywersyfikacji swojego portfela inwestycyjnego za pomocą akcji Charter Communications. Monitoruj aktualne notowania i kursy akcji Charter Communications, aby podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

Jeśli jesteś gotowy do inwestowania w akcje Charter Communications lub rozważasz inne możliwości inwestycyjne, polecamy sprawdzenie platformy XTB – renomowanego brokera giełdowego w Polsce. Rozpocznij swoją podróż ku potencjalnemu wzrostowi finansowemu, klikając tutaj, aby uzyskać więcej informacji o platformie XTB.


Więcej informacji o Charter Communications (CHTR)

Nazwa firmyCharter Communications
TickerCHTR
Oficjalna strona internetowahttps://corporate.charter.com/
Data założenia1980
SektorTelekomunikacja
BranżaMedia
Wypłaca dywidendę

Charter Communications cena akcji podczas ostatnich 2 tygodni

Data Wartość Ticker
21. 09. 2023 Ładowanie... CHTR
20. 09. 2023 Ładowanie... CHTR
19. 09. 2023 Ładowanie... CHTR
18. 09. 2023 Ładowanie... CHTR
17. 09. 2023 Ładowanie... CHTR
16. 09. 2023 Ładowanie... CHTR
15. 09. 2023 Ładowanie... CHTR
14. 09. 2023 Ładowanie... CHTR
13. 09. 2023 Ładowanie... CHTR
12. 09. 2023 Ładowanie... CHTR
11. 09. 2023 Ładowanie... CHTR
10. 09. 2023 Ładowanie... CHTR
09. 09. 2023 Ładowanie... CHTR
08. 09. 2023 Ładowanie... CHTR

Oceń akcje Charter Communications


Akcje mogą Cię zainteresować:

Akcje
Surowce
Krypto
Indeksy
ETF
Cena 24h
Tesla ---
N/A
Coca-Cola ---
N/A
Apple ---
N/A
Amazon ---
N/A
Meta Platforms ---
N/A
CD Projekt ---
N/A
JSW ---
N/A
PKP Cargo ---
N/A
RECENZJE

TOP Brokerzy giełdowi

XTB logo
XTB ★ 93 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Bossa logo
Bossa ★ 92 %
Degiro logo
Degiro ★ 90 %
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
eToro logo
eToro ★ 90 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Finlio.pl logo