Finlio.pl logo
Menu
Finlio » 📈 Akcje » Camping World

Akcje Camping World (CWH) - Notowania, aktualny kurs, wykres, jak kupić, dywidenda 2023

Twój kapitał może być zagrożony*

Wykres akcji Camping World

Notowania akcji Camping World (CWH)
Normalna
Logarytmiczna
PLN
USD
EUR
1D
1W
1M
3M
6M
1Y
MAX

Informacje o akcjach Camping World (CWH)

Camping World Holdings, Inc. to firma, która sprzedaje przyczepy kempingowe oraz związane z nimi produkty i usługi. Mają dwie główne dziedziny działalności: Good Sam Services and Plans oraz RV and Outdoor Retail.

Firma oferuje szeroki zakres usług, planów ochrony, produktów i zasobów w branży przyczep kempingowych. Dodatkowo, dostarcza umowy na rozszerzone usługi serwisowe, plany pomocy drogowej, programy ubezpieczeń majątkowych i osobowych, a także planowanie i ochronę podróży. Organizuje również różne targi konsumenckie skupione na przyczepach kempingowych, a także wydaje miesięczniki i roczniki skierowane do klientów zainteresowanych przyczepami kempingowymi. Firma prowadzi również klub Coast to Coast.

Ponadto, Camping World Holdings, Inc. oferuje nowe i używane przyczepy kempingowe, finansowanie pojazdów, usługi naprawy i konserwacji przyczep kempingowych, a także różne części, wyposażenie, akcesoria i towary związane z przyczepami kempingowymi. W ich ofercie znajdują się produkty takie jak systemy holowania, systemy satelitarne i GPS, produkty elektryczne i oświetleniowe, sprzęt AGD i meble oraz wiele innych. Firma świadczy również usługi naprawy po kolizjach, takie jak wymiana przednich i tylnych paneli z włókna szklanego, wymiana szyb, remonty wnętrz oraz prace lakiernicze i blacharskie.

Ponadto, Camping World Holdings, Inc. oferuje sprzęt, akcesoria i towary do kempingu, polowania, wędkarstwa, narciarstwa, snowboardingu, jazdy na rowerze, jazdy na deskorolce oraz sprzęt i akcesoria do sportów wodnych. Firma prowadzi również Good Sam Club, organizację członkowską, która oferuje oszczędności na różnego rodzaju produktach i usługach oraz wydaje karty kredytowe z logo Good Sam. Firma obsługuje klientów poprzez swoje salony sprzedaży, platformy internetowe i e-commerce. Camping World Holdings, Inc. została założona w 1966 roku i ma swoją siedzibę w Lincolnshire, Illinois.

Inwestuj w akcje Camping World

Czy zastanawiasz się nad inwestowaniem w akcje Camping World? Skorzystaj z wygody i dostępności oferowanej przez brokerów giełdowych. Platformy te zapewniają bezproblemowe doświadczenie, pozwalając na zakup i sprzedaż akcji Camping World z łatwością.

Współpracując z renomowanymi firmami brokerskimi na giełdzie, takimi jak XTB, uzyskasz dostęp do aktualnych notowań i kursów akcji Camping World. Otwarcie konta jest szybkie i proste, a inwestowanie w akcje Camping World jest możliwe już po kilku minutach.

XTB to wiarygodny broker giełdowy w Polsce, który oferuje nie tylko przyjazne dla użytkownika interfejsy, ale również zapewnia cenne narzędzia i zasoby, które pomogą podejmować świadome decyzje inwestycyjne. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero zaczynasz, platforma XTB oferuje raporty badawcze, materiały edukacyjne i dostosowywalne portfele inwestycyjne, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Faworyt redakcji
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
  • Zakup i sprzedaż akcji i funduszy ETF wolne od opłat
  • Dobra obsługa klienta
  • Większe opłaty przy mniejszych zagraniach (nie dotyczy akcji i ETF-ów)
  • Brak niektórych popularnych instrumentów finansowych – opcji, obligacji, funduszy wzajemnych
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.

Skorzystaj z konkurencyjnych stawek prowizji, niskich wymagań dotyczących minimalnej wpłaty i możliwości dywersyfikacji swojego portfela inwestycyjnego za pomocą akcji Camping World. Monitoruj aktualne notowania i kursy akcji Camping World, aby podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

Jeśli jesteś gotowy do inwestowania w akcje Camping World lub rozważasz inne możliwości inwestycyjne, polecamy sprawdzenie platformy XTB – renomowanego brokera giełdowego w Polsce. Rozpocznij swoją podróż ku potencjalnemu wzrostowi finansowemu, klikając tutaj, aby uzyskać więcej informacji o platformie XTB.


Więcej informacji o Camping World (CWH)

Nazwa firmyCamping World
TickerCWH
Oficjalna strona internetowahttps://investor.campingworld.com/overview/default.aspx
Data założenia1966
SektorTowary konsumpcyjne/usługi – luksusowe
BranżaSpecjalistyczny handel detaliczny
Wypłaca dywidendę

Camping World cena akcji podczas ostatnich 2 tygodni

Data Wartość Ticker
05. 12. 2023 Ładowanie... CWH
04. 12. 2023 Ładowanie... CWH
03. 12. 2023 Ładowanie... CWH
02. 12. 2023 Ładowanie... CWH
01. 12. 2023 Ładowanie... CWH
30. 11. 2023 Ładowanie... CWH
29. 11. 2023 Ładowanie... CWH
28. 11. 2023 Ładowanie... CWH
27. 11. 2023 Ładowanie... CWH
26. 11. 2023 Ładowanie... CWH
25. 11. 2023 Ładowanie... CWH
24. 11. 2023 Ładowanie... CWH
23. 11. 2023 Ładowanie... CWH
22. 11. 2023 Ładowanie... CWH

Oceń akcje Camping World


Akcje mogą Cię zainteresować:

Akcje
Surowce
Krypto
Indeksy
ETF
Cena 24h
Tesla ---
N/A
Coca-Cola ---
N/A
Apple ---
N/A
Amazon ---
N/A
Meta Platforms ---
N/A
CD Projekt ---
N/A
JSW ---
N/A
PKP Cargo ---
N/A
RECENZJE

TOP Brokerzy giełdowi

XTB logo
XTB ★ 93 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Bossa logo
Bossa ★ 92 %
Degiro logo
Degiro ★ 90 %
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
eToro logo
eToro ★ 90 %
76% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Finlio.pl logo