Finlio.pl logo
Menu
Finlio » 📈 Akcje » BlackRock

Akcje BlackRock (BLK) - Notowania, aktualny kurs, wykres, jak kupić, dywidenda 2023

Twój kapitał może być zagrożony*

Wykres akcji BlackRock

Notowania akcji BlackRock (BLK)
Normalna
Logarytmiczna
PLN
USD
EUR
1D
1W
1M
3M
6M
1Y
MAX

Informacje o akcjach BlackRock (BLK)

BlackRock, Inc. to firma zarządzająca inwestycjami, która jest własnością publiczną. Głównie świadczy usługi dla instytucjonalnych, pośrednich i indywidualnych inwestorów, w tym dla firm korporacyjnych, publicznych, związkowych i branżowych planów emerytalnych, firm ubezpieczeniowych, funduszy inwestycyjnych osób trzecich, fundacji, instytucji publicznych, rządów, organizacji charytatywnych, funduszy suwerennych, korporacji, instytucji oficjalnych i banków.

Oferuje również globalne usługi zarządzania ryzykiem i doradztwa. Firma zarządza oddzielnymi portfelami akcyjnymi, obligacyjnymi i zrównoważonymi, skoncentrowanymi na potrzebach klienta. Oferuje również fundusze inwestycyjne typu otwartego i zamkniętego, fundusze zagraniczne, fundusze powiernicze i alternatywne pojazdy inwestycyjne, w tym fundusze strukturyzowane. Firma wprowadza na rynek fundusze inwestycyjne akcyjne, obligacyjne, zrównoważone i nieruchomościowe. Oferuje również fundusze inwestycyjne akcyjne, obligacyjne, zrównoważone, walutowe, towarowe i wieloaktywowe typu ETF. Firma wprowadza również na rynek i zarządza funduszami hedgingowymi.

Inwestuje na rynkach publicznych akcji, obligacji, nieruchomości, walut, towarów i alternatywnych na całym świecie. Głównie inwestuje w akcje wzrostowe i wartościowe małych, średnich, średnich małych, dużych i wielokapitalizacyjnych firm. Inwestuje również w dywidendowe papiery wartościowe. Firma inwestuje w obligacje komunalne o ratingu inwestycyjnym, obligacje rządowe, w tym papiery wartościowe emitowane lub gwarantowane przez rząd lub agencję rządową, obligacje korporacyjne oraz papiery wartościowe zabezpieczone aktywami i hipoteczne. Wykorzystuje analizę fundamentalną i ilościową, skupiając się na podejściu od dołu i od góry do podejmowania decyzji inwestycyjnych.

Firma stosuje strategie płynności, alokacji aktywów, zrównoważonej, nieruchomościowej i alternatywnej w swoich inwestycjach. W sektorze nieruchomości stara się inwestować w Polsce i Niemczech. Firma porównuje wyniki swoich portfeli do różnych indeksów S&P, Russell, Barclays, MSCI, Citigroup i Merrill Lynch.

BlackRock, Inc. została założona w 1988 roku i ma siedzibę w Nowym Jorku, z dodatkowymi biurami w Bostonie.

Inwestuj w akcje BlackRock

Czy zastanawiasz się nad inwestowaniem w akcje BlackRock? Skorzystaj z wygody i dostępności oferowanej przez brokerów giełdowych. Platformy te zapewniają bezproblemowe doświadczenie, pozwalając na zakup i sprzedaż akcji BlackRock z łatwością.

Współpracując z renomowanymi firmami brokerskimi na giełdzie, takimi jak XTB, uzyskasz dostęp do aktualnych notowań i kursów akcji BlackRock. Otwarcie konta jest szybkie i proste, a inwestowanie w akcje BlackRock jest możliwe już po kilku minutach.

XTB to wiarygodny broker giełdowy w Polsce, który oferuje nie tylko przyjazne dla użytkownika interfejsy, ale również zapewnia cenne narzędzia i zasoby, które pomogą podejmować świadome decyzje inwestycyjne. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero zaczynasz, platforma XTB oferuje raporty badawcze, materiały edukacyjne i dostosowywalne portfele inwestycyjne, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Faworyt redakcji
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
  • Zakup i sprzedaż akcji i funduszy ETF wolne od opłat
  • Dobra obsługa klienta
  • Większe opłaty przy mniejszych zagraniach (nie dotyczy akcji i ETF-ów)
  • Brak niektórych popularnych instrumentów finansowych – opcji, obligacji, funduszy wzajemnych
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.

Skorzystaj z konkurencyjnych stawek prowizji, niskich wymagań dotyczących minimalnej wpłaty i możliwości dywersyfikacji swojego portfela inwestycyjnego za pomocą akcji BlackRock. Monitoruj aktualne notowania i kursy akcji BlackRock, aby podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

Jeśli jesteś gotowy do inwestowania w akcje BlackRock lub rozważasz inne możliwości inwestycyjne, polecamy sprawdzenie platformy XTB – renomowanego brokera giełdowego w Polsce. Rozpocznij swoją podróż ku potencjalnemu wzrostowi finansowemu, klikając tutaj, aby uzyskać więcej informacji o platformie XTB.


Więcej informacji o BlackRock (BLK)

Nazwa firmyBlackRock
TickerBLK
Oficjalna strona internetowahttps://www.blackrock.com/
Data założenia1988
SektorUsługi finansowe
BranżaRynki kapitałowe
Wypłaca dywidendę

BlackRock cena akcji podczas ostatnich 2 tygodni

Data Wartość Ticker
26. 09. 2023 Ładowanie... BLK
25. 09. 2023 Ładowanie... BLK
24. 09. 2023 Ładowanie... BLK
23. 09. 2023 Ładowanie... BLK
22. 09. 2023 Ładowanie... BLK
21. 09. 2023 Ładowanie... BLK
20. 09. 2023 Ładowanie... BLK
19. 09. 2023 Ładowanie... BLK
18. 09. 2023 Ładowanie... BLK
17. 09. 2023 Ładowanie... BLK
16. 09. 2023 Ładowanie... BLK
15. 09. 2023 Ładowanie... BLK
14. 09. 2023 Ładowanie... BLK
13. 09. 2023 Ładowanie... BLK

Oceń akcje BlackRock


Akcje mogą Cię zainteresować:

Akcje
Surowce
Krypto
Indeksy
ETF
Cena 24h
Tesla ---
N/A
Coca-Cola ---
N/A
Apple ---
N/A
Amazon ---
N/A
Meta Platforms ---
N/A
CD Projekt ---
N/A
JSW ---
N/A
PKP Cargo ---
N/A
RECENZJE

TOP Brokerzy giełdowi

XTB logo
XTB ★ 93 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Bossa logo
Bossa ★ 92 %
Degiro logo
Degiro ★ 90 %
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
eToro logo
eToro ★ 90 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Finlio.pl logo