Finlio.pl logo
Menu
Finlio » 📈 Akcje » BlackBerry

Akcje BlackBerry (BB) - Notowania, aktualny kurs, wykres, jak kupić, dywidenda 2023

Twój kapitał może być zagrożony*

Wykres akcji BlackBerry

Notowania akcji BlackBerry (BB)
Normalna
Logarytmiczna
PLN
USD
EUR
1D
1W
1M
3M
6M
1Y
MAX

Informacje o akcjach BlackBerry (BB)

BlackBerry to firma, która dostarcza inteligentne oprogramowanie i usługi z zakresu bezpieczeństwa dla przedsiębiorstw i rządów na całym świecie. Firma działa w trzech segmentach: Cyberbezpieczeństwo, IoT oraz Licencjonowanie i Inne.

Oferuje ona platformę ochrony końcowej CylancePROTECT oraz rozwiązanie do obrony przed zagrożeniami mobilnymi; CylanceOPTICS, które jest rozwiązaniem do wykrywania i reagowania na zagrożenia końcowe; CylanceGUARD, czyli zarządzane rozwiązanie do wykrywania i reagowania na zagrożenia; CylanceGATEWAY, czyli rozwiązanie oparte na sztucznej inteligencji do bezpiecznego dostępu do sieci; CylancePERSONA, czyli rozwiązanie do analizy zachowań użytkowników i podmiotów; BlackBerry Unified Endpoint Management, czyli centralny komponent oprogramowania do bezpiecznej platformy komunikacyjnej; BlackBerry Dynamics, czyli platforma rozwojowa i bezpieczny kontener dla aplikacji mobilnych; oraz rozwiązania BlackBerry Workspaces.

Firma oferuje również BlackBerry SecuSUITE, czyli wieloplatformowe rozwiązanie do głosowej i tekstowej komunikacji; BlackBerry AtHoc i BlackBerry Alert, które są bezpiecznymi i sieciowymi rozwiązaniami do zarządzania krytycznymi zdarzeniami; BlackBerry QNX, które oferuje systemy operacyjne czasu rzeczywistego, hipernadzorcy, oprogramowanie pośredniczące, narzędzia deweloperskie i usługi profesjonalne; BlackBerry Certicom, czyli produkt do kryptografii i zarządzania kluczami; BlackBerry Radar, czyli rozwiązanie do monitorowania aktywów; oraz BlackBerry IVY, czyli inteligentna platforma danych pojazdów.

Ponadto, firma zajmuje się licencjonowaniem patentów oraz opłatami za dostęp do usług związanych z dziedzictwem. Firma była wcześniej znana jako Research In Motion Limited, a w lipcu 2013 roku zmieniła swoją nazwę na BlackBerry Limited. BlackBerry Limited została założona w 1984 roku i ma swoją siedzibę w Waterloo, w Kanadzie.

Inwestuj w akcje BlackBerry

Czy zastanawiasz się nad inwestowaniem w akcje BlackBerry? Skorzystaj z wygody i dostępności oferowanej przez brokerów giełdowych. Platformy te zapewniają bezproblemowe doświadczenie, pozwalając na zakup i sprzedaż akcji BlackBerry z łatwością.

Współpracując z renomowanymi firmami brokerskimi na giełdzie, takimi jak XTB, uzyskasz dostęp do aktualnych notowań i kursów akcji BlackBerry. Otwarcie konta jest szybkie i proste, a inwestowanie w akcje BlackBerry jest możliwe już po kilku minutach.

XTB to wiarygodny broker giełdowy w Polsce, który oferuje nie tylko przyjazne dla użytkownika interfejsy, ale również zapewnia cenne narzędzia i zasoby, które pomogą podejmować świadome decyzje inwestycyjne. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero zaczynasz, platforma XTB oferuje raporty badawcze, materiały edukacyjne i dostosowywalne portfele inwestycyjne, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Faworyt redakcji
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
  • Zakup i sprzedaż akcji i funduszy ETF wolne od opłat
  • Dobra obsługa klienta
  • Większe opłaty przy mniejszych zagraniach (nie dotyczy akcji i ETF-ów)
  • Brak niektórych popularnych instrumentów finansowych – opcji, obligacji, funduszy wzajemnych
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.

Skorzystaj z konkurencyjnych stawek prowizji, niskich wymagań dotyczących minimalnej wpłaty i możliwości dywersyfikacji swojego portfela inwestycyjnego za pomocą akcji BlackBerry. Monitoruj aktualne notowania i kursy akcji BlackBerry, aby podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

Jeśli jesteś gotowy do inwestowania w akcje BlackBerry lub rozważasz inne możliwości inwestycyjne, polecamy sprawdzenie platformy XTB – renomowanego brokera giełdowego w Polsce. Rozpocznij swoją podróż ku potencjalnemu wzrostowi finansowemu, klikając tutaj, aby uzyskać więcej informacji o platformie XTB.


Więcej informacji o BlackBerry (BB)

Nazwa firmyBlackBerry
TickerBB
Oficjalna strona internetowahttps://www.blackberry.com/us/en/company/investors
Data założenia1984
SektorTechnologie informacyjne
BranżaOprogramowanie
Wypłaca dywidendę

BlackBerry cena akcji podczas ostatnich 2 tygodni

Data Wartość Ticker
30. 09. 2023 Ładowanie... BB
29. 09. 2023 Ładowanie... BB
28. 09. 2023 Ładowanie... BB
27. 09. 2023 Ładowanie... BB
26. 09. 2023 Ładowanie... BB
25. 09. 2023 Ładowanie... BB
24. 09. 2023 Ładowanie... BB
23. 09. 2023 Ładowanie... BB
22. 09. 2023 Ładowanie... BB
21. 09. 2023 Ładowanie... BB
20. 09. 2023 Ładowanie... BB
19. 09. 2023 Ładowanie... BB
18. 09. 2023 Ładowanie... BB
17. 09. 2023 Ładowanie... BB

Oceń akcje BlackBerry


Akcje mogą Cię zainteresować:

Akcje
Surowce
Krypto
Indeksy
ETF
Cena 24h
Tesla ---
N/A
Coca-Cola ---
N/A
Apple ---
N/A
Amazon ---
N/A
Meta Platforms ---
N/A
CD Projekt ---
N/A
JSW ---
N/A
PKP Cargo ---
N/A
RECENZJE

TOP Brokerzy giełdowi

XTB logo
XTB ★ 93 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Bossa logo
Bossa ★ 92 %
Degiro logo
Degiro ★ 90 %
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
eToro logo
eToro ★ 90 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Finlio.pl logo