Finlio.pl logo
Menu
Finlio » 📈 Akcje » Biogen

Akcje Biogen (BIIB) - Notowania, aktualny kurs, wykres, jak kupić, dywidenda 2023

Twój kapitał może być zagrożony*

Wykres akcji Biogen

Notowania akcji Biogen (BIIB)
Normalna
Logarytmiczna
PLN
USD
EUR
1D
1W
1M
3M
6M
1Y
MAX

Informacje o akcjach Biogen (BIIB)

Biogen Inc. to firma, która odkrywa, opracowuje, produkuje i dostarcza terapie do leczenia chorób neurologicznych i neurodegeneracyjnych w Stanach Zjednoczonych, Europie, Niemczech, Azji i na całym świecie.

Firma oferuje TECFIDERA, VUMERITY, AVONEX, PLEGRIDY, TYSABRI i FAMPYRA do leczenia stwardnienia rozsianego (SM); SPINRAZA do leczenia rdzeniowego zaniku mięśni; ADUHELM do leczenia choroby Alzheimera; FUMADERM do leczenia łuszczycy plackowatej; BENEPALI, biosimilar etanerceptu odnoszący się do ENBREL; IMRALDI, biosimilar adalimumabu odnoszący się do HUMIRA; FLIXABI, biosimilar infliksymabu odnoszący się do REMICADE; oraz BYOOVIZ, biosimilar ranibizumabu odnoszący się do LUCENTIS.

Firma dostarcza również RITUXAN do leczenia chłoniaka nieziarniczego, przewlekłej białaczki limfocytowej (CLL), reumatoidalnego zapalenia stawów, dwóch form związanej z ANCA naczyniówki zapalenia naczyń i pęcherzowego oddzielania się naskórka; RITUXAN HYCELA do leczenia chłoniaka nieziarniczego i CLL; GAZYVA do leczenia CLL i chłoniaka grudkowego; OCREVUS do leczenia nawracającego SM i pierwotnie postępującego SM; LUNSUMIO do leczenia nawracającego lub opornego chłoniaka grudkowego; glofitamab do leczenia chłoniaka nieziarniczego; oraz inne terapie przeciwciałem CD20.

Ponadto firma opracowuje różne produkty do leczenia SM, choroby Alzheimera i otępienia, zaburzeń neuromuskularnych, choroby Parkinsona i zaburzeń ruchowych, neuropsychiatrii, chorób związanych z immunologią, zaburzeń neurologiczno-naczyniowych, genetycznych zaburzeń neurologicznych i biosimilarów, które znajdują się na różnych etapach rozwoju.

Biogen Inc. posiada umowy o współpracy i licencji z firmami Acorda Therapeutics, Inc.; Alkermes Pharma Ireland Limited; Denali Therapeutics Inc.; Eisai Co., Ltd.; Genentech, Inc.; Neurimmune SubOne AG; Ionis Pharmaceuticals, Inc.; Samsung Bioepis Co., Ltd.; Sangamo Therapeutics, Inc.; i Sage Therapeutics, Inc.

Firma została założona w 1978 roku i ma siedzibę w Cambridge, Massachusetts.

Inwestuj w akcje Biogen

Czy zastanawiasz się nad inwestowaniem w akcje Biogen? Skorzystaj z wygody i dostępności oferowanej przez brokerów giełdowych. Platformy te zapewniają bezproblemowe doświadczenie, pozwalając na zakup i sprzedaż akcji Biogen z łatwością.

Współpracując z renomowanymi firmami brokerskimi na giełdzie, takimi jak XTB, uzyskasz dostęp do aktualnych notowań i kursów akcji Biogen. Otwarcie konta jest szybkie i proste, a inwestowanie w akcje Biogen jest możliwe już po kilku minutach.

XTB to wiarygodny broker giełdowy w Polsce, który oferuje nie tylko przyjazne dla użytkownika interfejsy, ale również zapewnia cenne narzędzia i zasoby, które pomogą podejmować świadome decyzje inwestycyjne. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero zaczynasz, platforma XTB oferuje raporty badawcze, materiały edukacyjne i dostosowywalne portfele inwestycyjne, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Faworyt redakcji
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
  • Zakup i sprzedaż akcji i funduszy ETF wolne od opłat
  • Dobra obsługa klienta
  • Większe opłaty przy mniejszych zagraniach (nie dotyczy akcji i ETF-ów)
  • Brak niektórych popularnych instrumentów finansowych – opcji, obligacji, funduszy wzajemnych
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.

Skorzystaj z konkurencyjnych stawek prowizji, niskich wymagań dotyczących minimalnej wpłaty i możliwości dywersyfikacji swojego portfela inwestycyjnego za pomocą akcji Biogen. Monitoruj aktualne notowania i kursy akcji Biogen, aby podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

Jeśli jesteś gotowy do inwestowania w akcje Biogen lub rozważasz inne możliwości inwestycyjne, polecamy sprawdzenie platformy XTB – renomowanego brokera giełdowego w Polsce. Rozpocznij swoją podróż ku potencjalnemu wzrostowi finansowemu, klikając tutaj, aby uzyskać więcej informacji o platformie XTB.


Więcej informacji o Biogen (BIIB)

Nazwa firmyBiogen
TickerBIIB
Oficjalna strona internetowahttps://investors.biogen.com/
Data założenia1978
SektorOpieka zdrowotna
BranżaBiotechnologie
Wypłaca dywidendę

Biogen cena akcji podczas ostatnich 2 tygodni

Data Wartość Ticker
30. 09. 2023 Ładowanie... BIIB
29. 09. 2023 Ładowanie... BIIB
28. 09. 2023 Ładowanie... BIIB
27. 09. 2023 Ładowanie... BIIB
26. 09. 2023 Ładowanie... BIIB
25. 09. 2023 Ładowanie... BIIB
24. 09. 2023 Ładowanie... BIIB
23. 09. 2023 Ładowanie... BIIB
22. 09. 2023 Ładowanie... BIIB
21. 09. 2023 Ładowanie... BIIB
20. 09. 2023 Ładowanie... BIIB
19. 09. 2023 Ładowanie... BIIB
18. 09. 2023 Ładowanie... BIIB
17. 09. 2023 Ładowanie... BIIB

Oceń akcje Biogen


Akcje mogą Cię zainteresować:

Akcje
Surowce
Krypto
Indeksy
ETF
Cena 24h
Tesla ---
N/A
Coca-Cola ---
N/A
Apple ---
N/A
Amazon ---
N/A
Meta Platforms ---
N/A
CD Projekt ---
N/A
JSW ---
N/A
PKP Cargo ---
N/A
RECENZJE

TOP Brokerzy giełdowi

XTB logo
XTB ★ 93 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Bossa logo
Bossa ★ 92 %
Degiro logo
Degiro ★ 90 %
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
eToro logo
eToro ★ 90 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Finlio.pl logo