Finlio.pl logo
Menu
Finlio » 📈 Akcje » Baidu

Akcje Baidu (BIDU) - Notowania, aktualny kurs, wykres, jak kupić, dywidenda 2023

Twój kapitał może być zagrożony*

Wykres akcji Baidu

Notowania akcji Baidu (BIDU)
Normalna
Logarytmiczna
PLN
USD
EUR
1D
1W
1M
3M
6M
1Y
MAX

Informacje o akcjach Baidu (BIDU)

Baidu, Inc. to firma z Chin, która oferuje usługi wyszukiwania internetowego. Działa poprzez segmenty Baidu Core i iQIYI. Firma udostępnia aplikację Baidu, która umożliwia dostęp do wyszukiwania, feedu i innych usług za pomocą urządzeń mobilnych.

Baidu Search to narzędzie umożliwiające dostęp do wyszukiwania i innych usług. Baidu Feed zapewnia użytkownikom spersonalizowany timeline na podstawie ich demografii i zainteresowań. Baidu Health pomaga użytkownikom znaleźć lekarza i szpital dla ich potrzeb zdrowotnych. Firma oferuje również aplikację Haokan do krótkich filmów.

Baidu Knows to społeczność online, w której użytkownicy mogą zadawać pytania innym użytkownikom. Baidu Wiki, Baidu Experience, Baidu Post, Baidu Wenku, Baidu Maps to kolejne usługi oferowane przez firmę. Baidu Maps to aplikacja mobilna obsługiwana głosem, która zapewnia usługi związane z podróżowaniem. Baidu Drive, Baijiahao i DuerOS to kolejne usługi oferowane przez firmę.

Baidu oferuje również usługi marketingu online, w tym płatność za wyniki, usługi oparte na aukcji, które umożliwiają klientom licytowanie o priorytetowe miejsce dla płatnych sponsorowanych linków i dotarcie do użytkowników, którzy szukają informacji związanych z ich produktami lub usługami. Firma oferuje również inne usługi marketingowe, takie jak reklama oparta na wyświetlaniu i inne usługi marketingowe online oparte na kryteriach wydajnościowych inne niż koszt za kliknięcie.

Baidu oferuje również ekosystem mobilny, który obejmuje portfel aplikacji, w tym Baidu App, Haokan i Baidu Post. Firma świadczy różne usługi i rozwiązania chmurowe, takie jak platforma jako usługa, oprogramowanie jako usługa i infrastruktura jako usługa. Oferuje również usługi związane z samochodami autonomicznymi, w tym mapy, automatyczne parkowanie, pilot nawigacyjny, pojazdy elektryczne i floty robotaxi, a także inteligentne urządzenia Xiaodu.

Ponadto firma oferuje usługi iQIYI, które obejmują usługi rozrywkowe online, w tym oryginalne i licencjonowane treści, inne treści wideo i członkostwo, a także usługi reklamowe online. Baidu, Inc. ma strategiczne partnerstwo z Zhejiang Geely Holding Group. Firma była wcześniej znana jako Baidu.com, Inc. Baidu, Inc. została założona w 2000 roku i ma siedzibę w Pekinie, w Chinach.

Inwestuj w akcje Baidu

Czy zastanawiasz się nad inwestowaniem w akcje Baidu? Skorzystaj z wygody i dostępności oferowanej przez brokerów giełdowych. Platformy te zapewniają bezproblemowe doświadczenie, pozwalając na zakup i sprzedaż akcji Baidu z łatwością.

Współpracując z renomowanymi firmami brokerskimi na giełdzie, takimi jak XTB, uzyskasz dostęp do aktualnych notowań i kursów akcji Baidu. Otwarcie konta jest szybkie i proste, a inwestowanie w akcje Baidu jest możliwe już po kilku minutach.

XTB to wiarygodny broker giełdowy w Polsce, który oferuje nie tylko przyjazne dla użytkownika interfejsy, ale również zapewnia cenne narzędzia i zasoby, które pomogą podejmować świadome decyzje inwestycyjne. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero zaczynasz, platforma XTB oferuje raporty badawcze, materiały edukacyjne i dostosowywalne portfele inwestycyjne, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Faworyt redakcji
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
  • Zakup i sprzedaż akcji i funduszy ETF wolne od opłat
  • Dobra obsługa klienta
  • Większe opłaty przy mniejszych zagraniach (nie dotyczy akcji i ETF-ów)
  • Brak niektórych popularnych instrumentów finansowych – opcji, obligacji, funduszy wzajemnych
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.

Skorzystaj z konkurencyjnych stawek prowizji, niskich wymagań dotyczących minimalnej wpłaty i możliwości dywersyfikacji swojego portfela inwestycyjnego za pomocą akcji Baidu. Monitoruj aktualne notowania i kursy akcji Baidu, aby podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

Jeśli jesteś gotowy do inwestowania w akcje Baidu lub rozważasz inne możliwości inwestycyjne, polecamy sprawdzenie platformy XTB – renomowanego brokera giełdowego w Polsce. Rozpocznij swoją podróż ku potencjalnemu wzrostowi finansowemu, klikając tutaj, aby uzyskać więcej informacji o platformie XTB.


Więcej informacji o Baidu (BIDU)

Nazwa firmyBaidu
TickerBIDU
Oficjalna strona internetowahttps://baidu.com/
Data założenia2000
SektorTelekomunikacja
BranżaMedia i usługi interaktywne
Wypłaca dywidendę

Baidu cena akcji podczas ostatnich 2 tygodni

Data Wartość Ticker
05. 12. 2023 Ładowanie... BIDU
04. 12. 2023 Ładowanie... BIDU
03. 12. 2023 Ładowanie... BIDU
02. 12. 2023 Ładowanie... BIDU
01. 12. 2023 Ładowanie... BIDU
30. 11. 2023 Ładowanie... BIDU
29. 11. 2023 Ładowanie... BIDU
28. 11. 2023 Ładowanie... BIDU
27. 11. 2023 Ładowanie... BIDU
26. 11. 2023 Ładowanie... BIDU
25. 11. 2023 Ładowanie... BIDU
24. 11. 2023 Ładowanie... BIDU
23. 11. 2023 Ładowanie... BIDU
22. 11. 2023 Ładowanie... BIDU

Oceń akcje Baidu


Akcje mogą Cię zainteresować:

Akcje
Surowce
Krypto
Indeksy
ETF
Cena 24h
Tesla ---
N/A
Coca-Cola ---
N/A
Apple ---
N/A
Amazon ---
N/A
Meta Platforms ---
N/A
CD Projekt ---
N/A
JSW ---
N/A
PKP Cargo ---
N/A
RECENZJE

TOP Brokerzy giełdowi

XTB logo
XTB ★ 93 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Bossa logo
Bossa ★ 92 %
Degiro logo
Degiro ★ 90 %
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
eToro logo
eToro ★ 90 %
76% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Finlio.pl logo