Finlio.pl logo
Menu
Finlio » 📈 Akcje » Ares Capital

Akcje Ares Capital (ARCC) - Notowania, aktualny kurs, wykres, jak kupić, dywidenda 2023

Twój kapitał może być zagrożony*

Wykres akcji Ares Capital

Notowania akcji Ares Capital (ARCC)
Normalna
Logarytmiczna
PLN
USD
EUR
1D
1W
1M
3M
6M
1Y
MAX

Informacje o akcjach Ares Capital (ARCC)

Ares Capital Corporation to firma inwestycyjna specjalizująca się w transakcjach związanych z przejęciami, restrukturyzacją, finansowaniem mezzanine, ratunkowym finansowaniem oraz wykupem dźwigniowym średnich przedsiębiorstw. Firma inwestuje również w kapitał wzrostowy i refinansowanie ogólne.

Preferuje inwestycje w przedsiębiorstwa z sektorów podstawowej i wzrostowej produkcji, usług biznesowych, produktów konsumenckich, produktów i usług opieki zdrowotnej oraz usług technologii informacyjnej. Firma rozważa również inwestycje w branżach takich jak restauracje, handel detaliczny, sektor naftowy i gazowy oraz sektor technologiczny.

Firma skupia się na inwestycjach w regionach północno-wschodnim, środkowoatlantyckim, południowo-wschodnim i południowo-zachodnim z biura w Nowym Jorku, w regionie Midwest z biura w Chicago oraz w regionie zachodnim z biura w Los Angeles.

Fundusz zazwyczaj inwestuje od 20 do 200 milionów dolarów, a maksymalnie 400 milionów dolarów w przedsiębiorstwa o EBITDA od 10 do 250 milionów dolarów. Inwestuje również w długi w wysokości od 10 do 100 milionów dolarów.

Fundusz dokonuje inwestycji poprzez kredyty rewolwingowe, pierwszeństwo zastawu, waranty, struktury unitranche, długi drugiego zastawu, finansowanie mezzanine, prywatne obligacje wysokiego ryzyka, kapitał junior, długi subordynowane oraz preferencyjne i zwykłe akcje bez kontroli. Fundusz również selektywnie rozważa finansowanie długu seniora i subordynowanego prowadzone przez strony trzecie oraz okazjonalnie rozważa zakup pozycji zadłużenia poddanych stresowi i z dyskontem. Fundusz preferuje bycie agentem i/lub prowadzenie transakcji, w które inwestuje. Fundusz również dąży do uzyskania reprezentacji w zarządzie swoich spółek portfelowych.

Inwestuj w akcje Ares Capital

Czy zastanawiasz się nad inwestowaniem w akcje Ares Capital? Skorzystaj z wygody i dostępności oferowanej przez brokerów giełdowych. Platformy te zapewniają bezproblemowe doświadczenie, pozwalając na zakup i sprzedaż akcji Ares Capital z łatwością.

Współpracując z renomowanymi firmami brokerskimi na giełdzie, takimi jak XTB, uzyskasz dostęp do aktualnych notowań i kursów akcji Ares Capital. Otwarcie konta jest szybkie i proste, a inwestowanie w akcje Ares Capital jest możliwe już po kilku minutach.

XTB to wiarygodny broker giełdowy w Polsce, który oferuje nie tylko przyjazne dla użytkownika interfejsy, ale również zapewnia cenne narzędzia i zasoby, które pomogą podejmować świadome decyzje inwestycyjne. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero zaczynasz, platforma XTB oferuje raporty badawcze, materiały edukacyjne i dostosowywalne portfele inwestycyjne, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Faworyt redakcji
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
  • Zakup i sprzedaż akcji i funduszy ETF wolne od opłat
  • Dobra obsługa klienta
  • Większe opłaty przy mniejszych zagraniach (nie dotyczy akcji i ETF-ów)
  • Brak niektórych popularnych instrumentów finansowych – opcji, obligacji, funduszy wzajemnych
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.

Skorzystaj z konkurencyjnych stawek prowizji, niskich wymagań dotyczących minimalnej wpłaty i możliwości dywersyfikacji swojego portfela inwestycyjnego za pomocą akcji Ares Capital. Monitoruj aktualne notowania i kursy akcji Ares Capital, aby podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

Jeśli jesteś gotowy do inwestowania w akcje Ares Capital lub rozważasz inne możliwości inwestycyjne, polecamy sprawdzenie platformy XTB – renomowanego brokera giełdowego w Polsce. Rozpocznij swoją podróż ku potencjalnemu wzrostowi finansowemu, klikając tutaj, aby uzyskać więcej informacji o platformie XTB.


Więcej informacji o Ares Capital (ARCC)

Nazwa firmyAres Capital
TickerARCC
Oficjalna strona internetowahttp://www.arescapitalcorp-ir.com/
Data założenia1997
SektorUsługi finansowe
BranżaRynki kapitałowe
Wypłaca dywidendę

Ares Capital cena akcji podczas ostatnich 2 tygodni

Data Wartość Ticker
05. 12. 2023 Ładowanie... ARCC
04. 12. 2023 Ładowanie... ARCC
03. 12. 2023 Ładowanie... ARCC
02. 12. 2023 Ładowanie... ARCC
01. 12. 2023 Ładowanie... ARCC
30. 11. 2023 Ładowanie... ARCC
29. 11. 2023 Ładowanie... ARCC
28. 11. 2023 Ładowanie... ARCC
27. 11. 2023 Ładowanie... ARCC
26. 11. 2023 Ładowanie... ARCC
25. 11. 2023 Ładowanie... ARCC
24. 11. 2023 Ładowanie... ARCC
23. 11. 2023 Ładowanie... ARCC
22. 11. 2023 Ładowanie... ARCC

Oceń akcje Ares Capital


Akcje mogą Cię zainteresować:

Akcje
Surowce
Krypto
Indeksy
ETF
Cena 24h
Tesla ---
N/A
Coca-Cola ---
N/A
Apple ---
N/A
Amazon ---
N/A
Meta Platforms ---
N/A
CD Projekt ---
N/A
JSW ---
N/A
PKP Cargo ---
N/A
RECENZJE

TOP Brokerzy giełdowi

XTB logo
XTB ★ 93 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Bossa logo
Bossa ★ 92 %
Degiro logo
Degiro ★ 90 %
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
eToro logo
eToro ★ 90 %
76% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Finlio.pl logo