Finlio.pl logo
Menu
Finlio » 📈 Akcje » Apator

Akcje Apator (APT) - Notowania, aktualny kurs, wykres, jak kupić, dywidenda 2023

Twój kapitał może być zagrożony*

Wykres akcji Apator

Notowania akcji Apator (APT)
Normalna
Logarytmiczna
PLN
USD
EUR
1D
1W
1M
3M
6M
1Y
MAX

Informacje o akcjach Apator (APT)

Apator S.A. to firma, która produkuje i dystrybuuje urządzenia i systemy pomiarowe w Polsce i za granicą. W ofercie znajdują się mierniki energii elektrycznej, takie jak inteligentne, elektroniczne, przedpłatne i indukcyjne mierniki, a także inteligentne systemy sieciowe, obejmujące zdalne odczyty danych i systemy przedpłatowe oraz analizę danych pomiarowych. Firma oferuje również mierniki wody, części objętościowe do mierników ciepła, mierniki ciepła, rozliczniki kosztów ogrzewania, systemy zdalnego odczytu, armaturę instalacyjną, produkty do testowania i pomiarów, archiwa i inne produkty.

Apator S.A. oferuje również mierniki gazu dla sektora mieszkaniowego, komercyjnego i inteligentne moduły telemetrii radiowej. Firma dostarcza również systemy rozdzielcze, takie jak wyłączniki-separatory, szyny bezpiecznikowe, odgromniki, akcesoria i przełączniki kamery 4G, a także APASYS 60, modułowy system dystrybucji prądu. Ponadto, firma oferuje rozwiązania informatyczne w obszarach aktywów sieciowych, wykorzystania aktywów sieciowych, rozwoju aktywów sieciowych, obsługi klienta, analiz i raportów, zarządzania procesami i dokumentami, portali klientów i łączników, a także usługi informatyczne, takie jak paszportyzacja sieci, integracja, outsourcing, wdrożenia, szkolenia i doradztwo.

Apator S.A. oferuje również sprzęt elektroenergetyczny i rozdzielczy, sprzęt do napędów i sterowania, napędy prądu stałego i przemiennego, rozruchy miękkie, silniki i przekładnie, a także usługi MRO i szkolenia dla klientów. Dodatkowo, firma dostarcza rozwiązania monitorujące dla farm fotowoltaicznych, a także elektroniczne testery i systemy paletyzacji, a także urządzenia robotyczne do załadunku i rozładunku komponentów.

Apator S.A. została założona w 2001 roku i ma swoją siedzibę w Toruniu, w Polsce.

Inwestuj w akcje Apator

Czy zastanawiasz się nad inwestowaniem w akcje Apator? Skorzystaj z wygody i dostępności oferowanej przez brokerów giełdowych. Platformy te zapewniają bezproblemowe doświadczenie, pozwalając na zakup i sprzedaż akcji Apator z łatwością.

Współpracując z renomowanymi firmami brokerskimi na giełdzie, takimi jak XTB, uzyskasz dostęp do aktualnych notowań i kursów akcji Apator. Otwarcie konta jest szybkie i proste, a inwestowanie w akcje Apator jest możliwe już po kilku minutach.

XTB to wiarygodny broker giełdowy w Polsce, który oferuje nie tylko przyjazne dla użytkownika interfejsy, ale również zapewnia cenne narzędzia i zasoby, które pomogą podejmować świadome decyzje inwestycyjne. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero zaczynasz, platforma XTB oferuje raporty badawcze, materiały edukacyjne i dostosowywalne portfele inwestycyjne, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Faworyt redakcji
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
  • Zakup i sprzedaż akcji i funduszy ETF wolne od opłat
  • Dobra obsługa klienta
  • Większe opłaty przy mniejszych zagraniach (nie dotyczy akcji i ETF-ów)
  • Brak niektórych popularnych instrumentów finansowych – opcji, obligacji, funduszy wzajemnych
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.

Skorzystaj z konkurencyjnych stawek prowizji, niskich wymagań dotyczących minimalnej wpłaty i możliwości dywersyfikacji swojego portfela inwestycyjnego za pomocą akcji Apator. Monitoruj aktualne notowania i kursy akcji Apator, aby podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

Jeśli jesteś gotowy do inwestowania w akcje Apator lub rozważasz inne możliwości inwestycyjne, polecamy sprawdzenie platformy XTB – renomowanego brokera giełdowego w Polsce. Rozpocznij swoją podróż ku potencjalnemu wzrostowi finansowemu, klikając tutaj, aby uzyskać więcej informacji o platformie XTB.


Więcej informacji o Apator (APT)

Nazwa firmyApator
TickerAPT
Oficjalna strona internetowahttps://www.apator.com.pl/en/investor-relations
Data założenia1897
SektorPrzemysł
BranżaUrządzenia elektryczne
Wypłaca dywidendę

Apator cena akcji podczas ostatnich 2 tygodni

Data Wartość Ticker
26. 09. 2023 Ładowanie... APT
25. 09. 2023 Ładowanie... APT
24. 09. 2023 Ładowanie... APT
23. 09. 2023 Ładowanie... APT
22. 09. 2023 Ładowanie... APT
21. 09. 2023 Ładowanie... APT
20. 09. 2023 Ładowanie... APT
19. 09. 2023 Ładowanie... APT
18. 09. 2023 Ładowanie... APT
17. 09. 2023 Ładowanie... APT
16. 09. 2023 Ładowanie... APT
15. 09. 2023 Ładowanie... APT
14. 09. 2023 Ładowanie... APT
13. 09. 2023 Ładowanie... APT

Oceń akcje Apator


Akcje mogą Cię zainteresować:

Akcje
Surowce
Krypto
Indeksy
ETF
Cena 24h
Tesla ---
N/A
Coca-Cola ---
N/A
Apple ---
N/A
Amazon ---
N/A
Meta Platforms ---
N/A
CD Projekt ---
N/A
JSW ---
N/A
PKP Cargo ---
N/A
RECENZJE

TOP Brokerzy giełdowi

XTB logo
XTB ★ 93 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Bossa logo
Bossa ★ 92 %
Degiro logo
Degiro ★ 90 %
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
eToro logo
eToro ★ 90 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Finlio.pl logo