Finlio.pl logo
Menu
Finlio » 📈 Akcje » Agilent Technologies

Akcje Agilent Technologies (A) - Notowania, aktualny kurs, wykres, jak kupić, dywidenda 2023

Twój kapitał może być zagrożony*

Wykres akcji Agilent Technologies

Notowania akcji Agilent Technologies (A)
Normalna
Logarytmiczna
PLN
USD
EUR
1D
1W
1M
3M
6M
1Y
MAX

Informacje o akcjach Agilent Technologies (A)

Agilent Technologies, Inc. to firma, która dostarcza rozwiązania skoncentrowane na zastosowaniach dla nauk przyrodniczych, diagnostyki oraz rynków chemii stosowanej na całym świecie.

Segment Nauk Przyrodniczych i Rynków Stosowanych oferuje różne systemy i komponenty, takie jak chromatografia cieczowa, chromatografia gazowa, spektrometria masowa, spektrometria absorpcji atomowej, spektrometria emisji atomowej, spektroskopia Ramana, analiza komórek, cytometria przepływowa, systemy obrazowania komórek, czytniki mikropłytek, oprogramowanie laboratoryjne, automatyzacja laboratorium, testy rozpuszczalności, pompy próżniowe i technologie pomiarowe.

Segment Diagnostyki i Genomiki zajmuje się dostarczaniem matryc do wykrywania mutacji DNA, genotypowania, identyfikacji rearanżacji genów, profilowania metylacji DNA, profilowania ekspresji genów, sekwencjonowania nowej generacji, wzbogacania celowego i oprogramowania do zarządzania danymi genetycznymi. Oferuje również immunohistochemię, hybrydyzację in situ, barwienie hematoksyliną i eozyną oraz specjalne barwienie. Segment ten produkuje także syntetyzowane oligonukleotydy.

Segment Agilent CrossLab dostarcza różne produkty i usługi, takie jak kolumny GC i LC, produkty do przygotowania próbek, chemikalia na zamówienie, materiały eksploatacyjne do instrumentów laboratoryjnych, usługi uruchomieniowe, operacyjne, szkoleniowe, wsparcie zgodności, oprogramowanie jako usługę, zarządzanie aktywami i usługi konsultingowe.

Firma sprzedaje swoje produkty za pośrednictwem sprzedaży bezpośredniej, dystrybutorów, przedstawicieli producentów i handlu elektronicznego. Agilent Technologies, Inc. została założona w 1999 roku i ma siedzibę w nieznanej lokalizacji.

Inwestuj w akcje Agilent Technologies

Czy zastanawiasz się nad inwestowaniem w akcje Agilent Technologies? Skorzystaj z wygody i dostępności oferowanej przez brokerów giełdowych. Platformy te zapewniają bezproblemowe doświadczenie, pozwalając na zakup i sprzedaż akcji Agilent Technologies z łatwością.

Współpracując z renomowanymi firmami brokerskimi na giełdzie, takimi jak XTB, uzyskasz dostęp do aktualnych notowań i kursów akcji Agilent Technologies. Otwarcie konta jest szybkie i proste, a inwestowanie w akcje Agilent Technologies jest możliwe już po kilku minutach.

XTB to wiarygodny broker giełdowy w Polsce, który oferuje nie tylko przyjazne dla użytkownika interfejsy, ale również zapewnia cenne narzędzia i zasoby, które pomogą podejmować świadome decyzje inwestycyjne. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero zaczynasz, platforma XTB oferuje raporty badawcze, materiały edukacyjne i dostosowywalne portfele inwestycyjne, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Faworyt redakcji
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
  • Zakup i sprzedaż akcji i funduszy ETF wolne od opłat
  • Dobra obsługa klienta
  • Większe opłaty przy mniejszych zagraniach (nie dotyczy akcji i ETF-ów)
  • Brak niektórych popularnych instrumentów finansowych – opcji, obligacji, funduszy wzajemnych
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.

Skorzystaj z konkurencyjnych stawek prowizji, niskich wymagań dotyczących minimalnej wpłaty i możliwości dywersyfikacji swojego portfela inwestycyjnego za pomocą akcji Agilent Technologies. Monitoruj aktualne notowania i kursy akcji Agilent Technologies, aby podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

Jeśli jesteś gotowy do inwestowania w akcje Agilent Technologies lub rozważasz inne możliwości inwestycyjne, polecamy sprawdzenie platformy XTB – renomowanego brokera giełdowego w Polsce. Rozpocznij swoją podróż ku potencjalnemu wzrostowi finansowemu, klikając tutaj, aby uzyskać więcej informacji o platformie XTB.


Więcej informacji o Agilent Technologies (A)

Nazwa firmyAgilent Technologies
TickerA
Oficjalna strona internetowahttps://www.investor.agilent.com/
Data założenia1999
SektorOpieka zdrowotna
BranżaNarzędzia i usługi dla nauk humanistycznych
Wypłaca dywidendę

Agilent Technologies cena akcji podczas ostatnich 2 tygodni

Data Wartość Ticker
30. 09. 2023 Ładowanie... A
29. 09. 2023 Ładowanie... A
28. 09. 2023 Ładowanie... A
27. 09. 2023 Ładowanie... A
26. 09. 2023 Ładowanie... A
25. 09. 2023 Ładowanie... A
24. 09. 2023 Ładowanie... A
23. 09. 2023 Ładowanie... A
22. 09. 2023 Ładowanie... A
21. 09. 2023 Ładowanie... A
20. 09. 2023 Ładowanie... A
19. 09. 2023 Ładowanie... A
18. 09. 2023 Ładowanie... A
17. 09. 2023 Ładowanie... A

Oceń akcje Agilent Technologies


Akcje mogą Cię zainteresować:

Akcje
Surowce
Krypto
Indeksy
ETF
Cena 24h
Tesla ---
N/A
Coca-Cola ---
N/A
Apple ---
N/A
Amazon ---
N/A
Meta Platforms ---
N/A
CD Projekt ---
N/A
JSW ---
N/A
PKP Cargo ---
N/A
RECENZJE

TOP Brokerzy giełdowi

XTB logo
XTB ★ 93 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Bossa logo
Bossa ★ 92 %
Degiro logo
Degiro ★ 90 %
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
eToro logo
eToro ★ 90 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Finlio.pl logo