Finlio.pl logo
Menu
Finlio » 📈 Akcje » AbbVie

Akcje AbbVie (ABBV) - Notowania, aktualny kurs, wykres, jak kupić, dywidenda 2023

Twój kapitał może być zagrożony*

Wykres akcji AbbVie

Notowania akcji AbbVie (ABBV)
Normalna
Logarytmiczna
PLN
USD
EUR
1D
1W
1M
3M
6M
1Y
MAX

Informacje o akcjach AbbVie (ABBV)

AbbVie Inc. to firma farmaceutyczna, która odkrywa, rozwija, produkuje i sprzedaje leki na całym świecie. Oferuje terapię Humira, podawaną w formie zastrzyków, stosowaną w leczeniu chorób autoimmunologicznych, choroby Behçeta jelit, a także gangreny zgorzelinowej; Skyrizi, stosowany w leczeniu umiarkowanej do ciężkiej łuszczycy, choroby łuszczycowej i choroby Crohna; Rinvoq, inhibitor JAK stosowany w leczeniu reumatoidalnego zapalenia stawów i łuszczycowego zapalenia stawów, zesztywniającego zapalenia stawów kręgosłupa, atopowego zapalenia skóry, a także wrzodziejącego zapalenia jelita grubego; Imbruvica, stosowany w leczeniu dorosłych pacjentów z chorobami nowotworowymi krwi; oraz Venclexta/Venclyxto, stosowany w leczeniu nowotworów hematologicznych.

Firma oferuje również preparaty do wstrzykiwań w twarz, medycynę regeneracyjną, zabiegi modelowania sylwetki oraz produkty do pielęgnacji skóry; Vraylar, stosowany w leczeniu depresji; Duopa i Duodopa, stosowane w leczeniu zaawansowanej choroby Parkinsona; Ubrelvy, stosowany w ostrej terapii migreny u dorosłych z lub bez aury; Qulipta, stosowany w leczeniu migreny epizodycznej.

Ponadto, firma oferuje Lumigan/Ganfort i Alphagan/Combigan, stosowane w obniżaniu podwyższonego ciśnienia śródgałkowego u pacjentów z jaskrą z otwartym kątem (JOA) lub nadciśnieniem wewnątrzgałkowym; Restasis, inhibitor kalcyneuryny, stosowany w celu zwiększenia produkcji łez; oraz produkty do pielęgnacji oczu.

Firma dostarcza również Mavyret/Maviret, stosowany w leczeniu przewlekłej infekcji wirusem zapalenia wątroby typu C (HCV) genotypu 1-6 i HCV genotypu 1; Creon, terapię enzymatyczną trzustki; Lupron, stosowany w leczeniu zaawansowanego raka prostaty, endometriozy i przedwczesnej dojrzewania płciowego, a także pacjentów z anemią spowodowaną mięśniakami macicy; Linzess/Constella, stosowany w leczeniu zespołu jelita drażliwego z zaparciem i przewlekłego idiopatycznego zaparcia; oraz Synthroid, stosowany w leczeniu niedoczynności tarczycy.

Firma współpracuje z Calico Life Sciences LLC, REGENXBIO Inc., I-Mab Biopharma, Genmab A/S, Janssen Biotech, Inc. i Genentech, Inc. Została założona w 2012 roku i ma swoją siedzibę w North Chicago, Illinois.

Inwestuj w akcje AbbVie

Czy zastanawiasz się nad inwestowaniem w akcje AbbVie? Skorzystaj z wygody i dostępności oferowanej przez brokerów giełdowych. Platformy te zapewniają bezproblemowe doświadczenie, pozwalając na zakup i sprzedaż akcji AbbVie z łatwością.

Współpracując z renomowanymi firmami brokerskimi na giełdzie, takimi jak XTB, uzyskasz dostęp do aktualnych notowań i kursów akcji AbbVie. Otwarcie konta jest szybkie i proste, a inwestowanie w akcje AbbVie jest możliwe już po kilku minutach.

XTB to wiarygodny broker giełdowy w Polsce, który oferuje nie tylko przyjazne dla użytkownika interfejsy, ale również zapewnia cenne narzędzia i zasoby, które pomogą podejmować świadome decyzje inwestycyjne. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inwestorem, czy dopiero zaczynasz, platforma XTB oferuje raporty badawcze, materiały edukacyjne i dostosowywalne portfele inwestycyjne, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Faworyt redakcji
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
  • Zakup i sprzedaż akcji i funduszy ETF wolne od opłat
  • Dobra obsługa klienta
  • Większe opłaty przy mniejszych zagraniach (nie dotyczy akcji i ETF-ów)
  • Brak niektórych popularnych instrumentów finansowych – opcji, obligacji, funduszy wzajemnych
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.

Skorzystaj z konkurencyjnych stawek prowizji, niskich wymagań dotyczących minimalnej wpłaty i możliwości dywersyfikacji swojego portfela inwestycyjnego za pomocą akcji AbbVie. Monitoruj aktualne notowania i kursy akcji AbbVie, aby podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

Jeśli jesteś gotowy do inwestowania w akcje AbbVie lub rozważasz inne możliwości inwestycyjne, polecamy sprawdzenie platformy XTB – renomowanego brokera giełdowego w Polsce. Rozpocznij swoją podróż ku potencjalnemu wzrostowi finansowemu, klikając tutaj, aby uzyskać więcej informacji o platformie XTB.


Więcej informacji o AbbVie (ABBV)

Nazwa firmyAbbVie
TickerABBV
Oficjalna strona internetowahttps://www.abbvie.com/
Data założenia2013
SektorOpieka zdrowotna
BranżaBiotechnologie
Wypłaca dywidendę

AbbVie cena akcji podczas ostatnich 2 tygodni

Data Wartość Ticker
26. 09. 2023 Ładowanie... ABBV
25. 09. 2023 Ładowanie... ABBV
24. 09. 2023 Ładowanie... ABBV
23. 09. 2023 Ładowanie... ABBV
22. 09. 2023 Ładowanie... ABBV
21. 09. 2023 Ładowanie... ABBV
20. 09. 2023 Ładowanie... ABBV
19. 09. 2023 Ładowanie... ABBV
18. 09. 2023 Ładowanie... ABBV
17. 09. 2023 Ładowanie... ABBV
16. 09. 2023 Ładowanie... ABBV
15. 09. 2023 Ładowanie... ABBV
14. 09. 2023 Ładowanie... ABBV
13. 09. 2023 Ładowanie... ABBV

Oceń akcje AbbVie


Akcje mogą Cię zainteresować:

Akcje
Surowce
Krypto
Indeksy
ETF
Cena 24h
Tesla ---
N/A
Coca-Cola ---
N/A
Apple ---
N/A
Amazon ---
N/A
Meta Platforms ---
N/A
CD Projekt ---
N/A
JSW ---
N/A
PKP Cargo ---
N/A
RECENZJE

TOP Brokerzy giełdowi

XTB logo
XTB ★ 93 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Bossa logo
Bossa ★ 92 %
Degiro logo
Degiro ★ 90 %
Twój kapitał narażony jest na ryzyko
eToro logo
eToro ★ 90 %
77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne.
Finlio.pl logo